Znam Cię na wylot. Jak rozpoznać treści i emocje mowy ciała

Wydawnictwo: Helion
I Can Read You Like a Book: How to Spot the Messages and Emotions People Are Really Sending With Their Body Language
978-83-246-1651-0
Drewniacki

miejętność odpowiedniej interpretacji języka, jakim przemawia do Ciebie ludzkie ciało, daje niezwykłą władzę. Pozwala przejąć kontrolę nad dowolną sytuacją, zarówno podczas spotkania towarzyskiego, jak i ważnej rozmowy biznesowej. Umożliwia Ci zdemaskowanie wszelkich skrywanych uczuć i intencji Twojego rozmówcy, czyniąc go całkowicie bezbronnym wobec tego tajnego oręża. Co więcej, daje szansę manipulowania przeciwnikiem, nieświadomym, jak wpływają na niego Twoje gesty, mimika, pozornie niewiele znaczące słowa.

Wiedza, którą oferuje Ci ta książka, to nie żaden akademicki bełkot. Jest ona wynikiem wielu lat doświadczeń -- negocjacji w biznesie, rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami na kierownicze stanowiska oraz pracy w warunkach szkodliwych dla zdrowia. Nie daj się nabrać na rady ekspertów piszących o ludzkich wzorcach zachowań. Nie ma czegoś takiego, jak uniwersalny szyfr, którym można rozpracować każdego. Zdobądź praktyczne umiejętności, poufne informacje i nie pozwól sobie w kaszę dmuchać.
Dowiedz się, jak:

* odczytywać pierwsze oznaki zniecierpliwienia;
* szybko nawiązywać nić porozumienia z klientem;
* zauważać prawdziwą miłość lub szczerą przyjaźń;
* budzić zaufanie i przekonywać ludzi bez słów;
* rozpoznawać osoby kompetentne i uczciwe.

Chaoticreader | 2016-04-14
Moncur | 2016-03-29