Kod Ciała: Odblokuj naturalną zdolność organizmu do samouzdrawiania

Okładka książki Kod Ciała: Odblokuj naturalną zdolność organizmu do samouzdrawiania Bradley Nelson
Bradley Nelson Wydawnictwo: Galaktyka zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
The Body Code: Unlocking your body's ability to heal itself
Galaktyka
2023-02-23
2023-02-23

#1267 - „Kod Ciała: Odblokuj naturalną zdolność organizmu do samouzdrawiania” - Bradley Nelson - Wydawnictwo Galaktyka
#112/2023

"Miliony ludzi stosują niebezpieczne kombinacje zarówno leków, jak i używek przeciążając i osłabiając wątrobę i nerki. Przy ciągłym korzystaniu z takich środków, toksyny gromadzą się w organiźmie, powodując wiele problemów."

Książka ma 460 stron. Swoją premierę miała dnia 23.02.2023 roku. Jest ona doskonałym uzupełnieniem poprzedniej książki autora, czyli Kod emocji.

Dr Bradley uczy nas tutaj, jak radzić sobie z bólem fizycznym, czy zmęczeniem, stosując właśnie tytułowy kod ciała.

Bardzo dziękuję za polecenie mi tej książki KodEmocji.pl Zachęcam Was do sięgnięcia po obie publikacje tego autora.

#112/2023

Książka ma 460...

• Zdrowie, medycyna
  • 2023 :)
  • Do kupienia NAUKOWE
  • MAM NIEPRZECZYTANE📚📚📚
  • ROZWÓJ
  • Do przeczytania

Dodaj cytat z książki Kod Ciała: Odblokuj naturalną zdolność organizmu do samouzdrawiania