Czyste zło

Okładka książki Czyste zło Tomasz Wandzel
Okładka książki Czyste zło
Tomasz Wandzel Wydawnictwo: Lind&Co Cykl: Róża Wielopolska (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Róża Wielopolska (tom 1)
Lind&Co
2022-01-01
2022-01-01

Sympatyczny kryminał, ciekawa intryga, wartka akcja. Fajne.

Sympatyczny kryminał, ciekawa intryga, wartka akcja. Fajne.

Książka mi się podobała tym bardziej, że jestem po kilku tomach przygód Lestata i strasznie mnie one zmęczyły. Na pewno sięgnę po drugi tom. Moja uwaga jest taka, że w tych powieściach bohaterowie bardzo lubią risotto na kolację na białym winie 🤣

Dobry tytuł na nudne wieczory generalnie Akcja książki na zasadzie czytelnik wie wszystko a bohaterowie próbują się domyśleć co się tu wyprawia mnie się podobało. Myślę że sięgnę po drugi tomik

włączyłam tę książkę bez patrzenia, kto jest autorem, i już przy przy pierwszej pikantnej scenie WIEDZIAŁAM, że to musiał napisać facet, nie da się tego opisać inaczej

Wysłuchałam audiobooka czytanego przez Filipa Kosiora. Dla mnie rewelacja. Świetny lektor, wartka akcja, na pewno sięgnę po następną część.

5 i nie wiem czy to nie za dużo. w książce są pewne dziwne akcje. Do tego stopnia dziwne że śmiałem się w głos mimo, że autor chciał stworzyć zupełnie inna atmosferę. Moim zdaniem nie warto. Są znacznie lepsze książki do przeczytania, tutaj szkoda czasu.

Przesłuchałam , czytał Filip Kosior. lektor na medal :). Książka ciekawa, wciągająca, ale jak dla mnie, to nie powiedziałabym, że lekka, łatwa i przyjemna., kilka opisów takich "nie dla dzieci"...

Słuchając miałem wrażenie, ze Autor jest świeżo po kursie kreatywnego pisania powieści. Wszystko tak jak być powinno, dwie piękne panie, dwaj umięśnieni panowie po przejściach, czarny charakter, który się urwał ze smyczy, liczni niewierni mężowie i jamnik który chodzi bez smyczy. Wszyscy nieustannie wpadają na siebie w słonecznych plenerach Wrocławia, a dwie kulminacje we właściwych momentach zgrabnie dopełniają całości. Dobra lektura na niedzielny wieczór.

Krótka a treściwa, wszystko się bardzo szybko dzieje, lubię takie konkrety

Krótka a treściwa, wszystko się bardzo szybko dzieje, lubię takie konkrety

Autor jak zawsze nie zawodzi. Polecam cała serię.

Autor jak zawsze nie zawodzi. Polecam cała serię.

• Audiobooki
  • Kryminał