Uderz, skarbie, jeszcze raz

Okładka książki Uderz, skarbie, jeszcze raz Anna Dziedzic
Okładka książki Uderz, skarbie, jeszcze raz
Anna Dziedzic Wydawnictwo: Wydawnictwo Osobliwe literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Osobliwe
2023-05-04
2023-05-04

Okładka książki W paprociach tańczące Vivienne Clairette, Anna Czekaj, Anna Dziedzic, Katarzyna Garczyk, Marta Gidyńska, Monika Godlewska, Barbara Granops, Emi Korel, Małgorzata Niemtur, Kamila Śliwińska, Justyna Sosnowska, Kajetan Szokalski, Justyna Wojsz, Paulina Wróbel
W paprociach t... Vivienne Clairette,...
Okładka książki Przystań pełna uczuć Anna Dziedzic, Marta Gidyńska, Barbara Granops, Selene Helder, Kamila Śliwińska, Justyna Sosnowska
Przystań pełna... Anna Dziedzic, Mart...
Okładka książki Z liśćmi szumiące. Antologia jesienna Vivienne Clairette, Anna Czekaj, Anna Dziedzic, Katarzyna Garczyk, Monika Godlewska, Barbara Granops, Emi Korel, Daria Kwiecińska, Małgorzata Niemtur, Kamila Śliwińska, Justyna Sosnowska, Kajetan Szokalski, Justyna Wojsz, Paulina Wróbel
Z liśćmi szumi... Vivienne Clairette,...

Mogłoby się wydawać, że wyjazd na Hawaje jest spełnieniem marzeń każdego. Jednak Debbie leci tam w zupełnie innych charakterze. Będzie tam pracować obsługując klientów hotelu. Już w samolocie poznaje pewnego siebie mężczyznę, który zawalczy o jej serce. I zdecydowanie łatwo się nie podda. Ale czy mieszanie pracy z flirtowaniem jest czymś dobrym ? Co wybierze Debbie miłość, czy jednak rozsądek ?

Miło się zaskoczyłam. Książka lekka, wakacyjna - idealnie przenosząca na rajską wyspę. Connor to mężczyzna, który będzie zabiegał o dziewczynę, ale ma także wiele swoich tajemnic.

Zakazane uczucie, gorąca plaża, wszystko okraszone zimnym drinkiem. Tak, to idealna książka na letnie wyjazdy, leniwy czas na plaży, ale i relaks w ogródku. Każda marzy o takim facecie.
Mi naprawdę przypadła do gustu. Polecam.

Nad Debbie trzeba usiąść i ją zrozumieć. Trochę pokminić i chyba to mi się podobało najbardziej. Ta zwyczajność, te problemy i błędy. Wszystko dalej pozostaje lekkie w czytaniu.

Cała recenzja na: pure.bookstagram

Większość osób podczas czytania poszukuje czegoś nadzwyczajnego. Miliona scen romantycznych aktów, władczego mężczyzny, który zarządza – totalnie z czapy – grupą ludzi, albo kobiety która włada całym światem i nikt, dosłownie nikt, nie jest w stanie jej powstrzymać oprócz wcześniej wspomnianego samca alfa. Więc jeśli jesteś w tej grupie to ta książka nie będzie dla Ciebie....

Słońce rzuca swe promienie prosto na nasze twarze, w tle lekki wietrzyk porusza palemkami. Dzieciaki pluskają się w basenie i wraz z rodzicami lepią babki z piasku.
Piękne lato w pięknym miejscu. Co roku przyjeżdza tutaj mnóstwo ludzi szukając ukojenia i odpoczynku. Zimne drinki, ciepłe promienia słońca, czego chcieć więcej?
💚
Niektórzy tak jak Debbie mogą sobie tylko pomarzyć o ukojeniu i odpoczynku. Nasza główna bohaterka wylatuje do Pohako w celu zarobienia pieniędzy. Cel jest prosty - zarobić jak najwięcej, nie wpakować się w problemy i wrócić by pozbyć się tutejszych problemów.
Jednakże los zawsze działa na przekór nas samych. Stawia na drodze Debbie, Conora. Nie było by w tym nic złego, gdyby nie pewnie zasady panujące w pracy Debbie, których musi przestrzegać choćby walił się świat. Usline starania dziewczyny by spławić chłopaka nie wychodzą zbyt dobrze...
💚
Ciekawi jak potoczą sie dalej przygody Debbie? Czy trzeba być księżniczką Disneya by spotkać księcia na białym koniu?
A może macie ochotę na letni romans i odrobinkę adrenalinki?
🌿
Nasza główna bohaterka sprawi, że momentami będziecie mieć dość jej zachowania, a momentami będziecie chcieli ją mocno wyściskać.
Autorka zadbała o to aby rzeczywiście poczuć ten klimacik egzotycznej wyspy haha. Książkę czytało się bardzo przyjemnie i myślę, że jest to pozycja dla każdego czytelnika niezależnie od jego wieku. Nie znajdziecie tutaj wulagrnych scen, słów. Zamiast tego nieraz się uśmiechniecie i nieraz będziecie wzruszeni.
💚
To co? Kto leci na Pohako? Bilety gotowe?
Samolot już czeka..... ✈️
💚

Dorzucam Wam jeszcze kilka fotek, bo ta książka jest tak piękna i musicie po prostu ją zobaczyć!! haha 💚

💚
Niektórzy tak jak Debbie mogą sobie tylko...

Debbie podejmuje pracę w luksusowym kurorcie na tropikalnej wyspie. Ta twardo stąpająca po ziemi dziewczyna poświęci wiele aby wyciągnąć ojca z tarapatów.
Na jej drodze staje Connor. Przystojny i szarmancki klient kurortu. No i to jest problem, bo regulamin surowo zabrania spoufalania się pracowników i wczasowiczów. Tak więc Debbie bardzo się stara trzymać swoje emocje głęboko w sobie. Nie jest to jednak łatwe, kiedy zabiega o nią prawdziwy "Książę z bajki".
Przy tej paskudnej aurze za oknem, historia uczucia rodzącego się na tropikalnej wyspie to genialny pomysl. Książka jest pelna pozytywnej energii, emocjonująca i zabawna. Wciągnęła mnie od pierwszej strony i dostarczyła świetnej rozrywki. Ro ciepły romqns z dużą dawką sarkaznu w dialogach wiec idealnie się wpisuje w moje gusta. Jeśli szukasz czegos lekkiego co przypomni fi o ciepłym, wakacyjnym klimacie "Uderz Skarbie, jeszcze raz" jest idealną propozycją!!

Egzotyczna wyślą, drinki, baseny i piękna obsługa w strojach kąpielowych, czy to nie brzmi cudownie?
Brzmi, póki nie zostajesz tą obsługą.
Debbie wyrusza do prawdziwego raju dla turystów.
Mimo że praca nie wydaje się być odpowiednia dla dziewczyny, to pieniądze, które może zarobić za dwa miesiące męczarni, rehabilitują wszystkie niedogodności.
Podczas podróży dziewczyna poznaje przystojnego mężczyznę o imieniu Conor.
Początkowo Debbie cieszy się, że poznała kogoś, z kim będzie pracowała i to ją trochę wycisza.
Niestety szybko okazuje się, że Conor jest gościem hotelowym, a nie pracownikiem, co dość mocno komplikuje tę relację.
Chłopak jednak nie zamierza się poddać i walczy o uczucie dziewczyny, nie zważając na ryzyko utraty pracy Debbie przez zakazany romans.

Czy uczucia tych dwojga rozwiną się w coś więcej, czy zostanie to wakacyjnym romansem?
Czy uda im się zachować ten zakazany romans w sekrecie?

Nie mogłam się doczekać, aż sięgnę po ten tytuł!
Zakochałam się już w samej okładce, a historia?
Nie mogłam się oderwać od książki, musiałam wiedzieć, jak potoczą się losy naszych bohaterów.
Nie będę ukrywała, że Debbie momentami działała mi na nerwy przez swoje wieczne niezdecydowanie, jednak po dalszym poznaniu postaci zrozumiałam delikatnie jej podejście do wszystkiego, jednakże wydaje mi się, że byłoby lepiej, gdybym poznała jej historię szybciej, bo tyle, co straciłam przez nią nerwów to moje.
Conor był idealnym ideałem mężczyzny, często dość mocno przerysowany, ale come on!
Która z nas nie chciałby chociaż przez chwile mieć takiego księcia przy sobie?
Pióro autorki było lekkie, przyjemne i już czekam na kolejne historie!
Dodatkowo każdy rozdział jest pięknie ozdobiony, aż przyjemnie się je oglądało.
Idealna lektura na lato!

Brzmi, póki nie zostajesz tą obsługą.
Debbie wyrusza do prawdziwego raju dla turystów.
Podczas podróży dziewczyna...

Debbie i Connor. Poznają się w drodze na egzotyczną wyspę. Ona będzie tam pracować, a on? On będzie wypoczywać w ekskluzywnym hotelu. Connor od początku nie chce dać się spławić Deb, jak potoczą się ich losy? Wiedzą to tylko czytelnicy tej książki. 😊

"Cofnęłam się, jakby mnie uderzył. Czułam się, jakby mnie uderzył. Wolałam, żeby rzeczywiście mnie uderzył. Bolałoby mniej i krócej niż po wyrwanym i zmiażdżonym sercu."

Na początku nie rozumiałam tytułu tej książki, ale po tym cytacie mnie oświeciło. Bohaterowie sprawiają sobie ból, emocjonalny ból, który przypomina fizyczne uderzenie. Chcą być ze sobą, ale jednocześnie wzajemnie się krzywdzą.

Wciągająca, wakacyjna książka. Po jej przeczytaniu mam taką myśl: o ile prościej by było w życiu, gdybyśmy drugiej osobie mówili więcej o tym co nas boli, co się działo u nas w życiu. Może łatwiej byłoby zaczynać nowe znajomości?

Debbie wybiera się na wyspę Pohako. Spędzi tam kilka miesięcy pracując w hotelowym barze, paradując w bikini i podając drinki znudzonym turystom. To nie jest praca jej marzeń, ale dziewczyna potrzebuje pieniędzy. W samolocie poznaje przystojniaka, któremu wyraźnie wpada w oko. Okazuje się, że trafiają do tego samego hotelu. Ale Debbie jest w pracy i nie w głowie jej romanse. Może jednak da szansę nieustępliwemu wielbicielowi? Przekonajcie się sami...
Książka ma tak świetny wakacyjny vibe, że od razu mi się spodobała. Autorka zabiera nas na egzotyczne wyspę - I choć mało co wychodzimy poza hotel, to jej klimat czuć na kartach powieści. Jest to lekki i przyjemny wakacyjny romans, który czyta się dość szybko. Mam jednak pewien problem z główną bohaterką. Debbie sama nie wie, czego chce - wciąż przyciąga i odpycha zauroczonego nią Connora. Raz go przytulają, by z chwilę strzelić focha i się obrazić. Ja na jego miejscu bym sobie odpuściła. Ile można Cały czas podczas lektury miałam w głowie piosenkę Katy Perry "Hot n cold" - to zdecydowanie o głównej bohaterce.
Mimo to książka mi się podobała. Jest tu sporo nawiązań do filmów i seriali - a ja to bardzo lubię. Jeśli szukacie lekkiej wakacyjnej lektury - polecam.

Zabranie tej książki ze sobą na urlop to był najlepszy pomysł,na jaki udało mi się wpaść.Mocno wakacyjny klimat tej historii sprawił,że spędziłam niezapomniane chwile z Debbie i Conorem,leżąc na leżaku z poczuciem, że w pełni biorę udział w ich historii,jakbym była z nimi na Po hako.I to jak autorka napisała tę książkę sprawiło,że pochłonęła mnie ona już od pierwszego zdania i nie byłam w stanie się oderwać.Uwielbiam relację tych bohaterów już od ich pierwszego spotkania w samolocie i do samego końca śledziłam ją z niemałą obsesję głównie przez Conora,bo był idealny i trochę nierzeczywisty jak taki książę z bajki,a jednocześnie tak bardzo prawdziwy,że po prostu do siebie przyciągał.I jedynie Debbie była czasami irytująca, bo chyba nigdzie nie spotkacie bohaterki,która,by tak często się obrażała i która,by tak często strzelała fochy i czasami było to zabawne, ale czasami też absurdalne. Ale miałam naprawdę świetną zabawę przy tej książce, bo było to takie przyjemne i po prostu takie dobry. I skończyłam tę książkę z poczucie, że spokojnie mogłabym do niej kiedyś wrócić.

Czyta się szybko i przyjemnie, to trzeba przyznać. Jednak zabrakło mi trochę "akcji". Głowni bohaterzy cały czas tylko siedzieli przy basenie lub na plaży, i cały czas były jakieś niedomówienia, które wpływały na wieczne fochy D - co mnie lekko przygniotło. Ogółem lektura lekka, w sam raz na wakacyjne popołudnie.

Książka jest idealnym trafem dla wszystkich, którzy szukają lekkiej, wciągającej i przystępnie napisanej lektury na wakacyjne popołudnia. Ma niepowtarzalny klimat, umiejętnie poprowadzone wątki i godne zapamiętania cytaty, a jej bohaterzy są niemal legendarni! Ciepło ją wspominam i cieszę się, widząc ją na półce <3

• Romans
  • Do kupienia