Okładka książki Save the Cat!® pisze seriale. Wszystko, czego potrzebujesz, aby pisać wciągające seriale Nash Jamie
Nash Jamie Wydawnictwo: Wydawnictwo Akademickie Dialog Seria: Biblioteka Warszawskiej Szkoły Filmowej film, kino, telewizja
film, kino, telewizja
Biblioteka Warszawskiej Szkoły Filmowej
Save the Cat!® Writes for TV. The Last Book on Creating Binge-Worthy Content You’ll Ever Need
Wydawnictwo Akademickie Dialog
2023-04-03
2023-04-03
Agnieszka Kruk
film scenariusz reżyseria serial oskary

Fantastyczna dla początkujących adeptów pisania nie tylko seriali, ale dowolnej serializowanej formy. Prowadzi przez wszystkie kroki aż do szczegółowego rozplanowania szkieletu fabuły pilota, ale nie uczy jak pisać sam scenariusz.

• Muszę przeczytać bo jajo zniosę
  • Samodzielne
  • Popularnonaukowe