Obietnica kłamstwa

Okładka książki Obietnica kłamstwa Rina Kent
Okładka książki Obietnica kłamstwa
Rina Kent Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Deception Trilogy (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Deception Trilogy (tom 3)
Consumed by Deception
NieZwykłe
2023-03-23
2023-03-23
2021-05-06
9788383204901
Szymon Bolewicki
Mafia Dark Dark romance

Jedna z lepszych trylogii jakie ostatnio czytałam. Bardzo interesująca, tajemnicza ale jakże inna. Ciekawy pomysł, bardzo polecam.

🥀Lia po części zaakceptowała świat Adriana, mimo że, chciałaby być z daleka od tego wszystkiego. Wydarzenia które miały miejsce sprawiły, że kobieta w tej części jest pewniejsza siebie, nie boi się wyrażać swojego zdania, a nawet potrafi przeciwstawić się Adrianowi. Wszystko to, co się stało, widocznie miało się stać, aby Adrian jak i Lia uświadomili sobie jak im na sobie zależy, ale też to, jak bardzo są od siebie uzależnieni. Ich relacja była i jest toksyczna, a jedno nie przeżyłoby bez tego drugiego.

🥀Ta część była świetna, podobało mi się, jak Lia zaczęła twardo stąpać po ziemii, prezentując swoją zmianę. Adrian także przeszedł małą przemianę, nie diametralną, ponieważ nadal był za przeproszeniem dupkiem, jednak zaczął dużo rozumieć i otwierać się przed kobietą. Wydaje mi się, że mężczyzna zrozumiał, że nie ważne, jak bardzo chciałby chronić Lie nie zawsze jest w stanie. Jego nadmierna ochrona doprowadziła to tego, że kobieta dusiła się, czując jak więzień. Można to wywnioskować z perspektywy Adriana, która się pojawia i mamy wgląd w jego myśli.

🥀Ta trylogia pokazuje że nawet złoczyńca może mieć swoje szczęśliwe zakończenie. Dla wszystkich może być nieczuły, ale równie dobrze swoją inną część siebie pokazywać tylko zaufanym osobom. Wiele wątków się wyjaśnia, otrzymujemy odpowiedzi na wszystkie pytania, które pojawiły się w trakcie czytania trylogii. Nie mogę powiedzieć, że było spokojnie, ponieważ to nie w stylu autorki. Ona potrafi uśpić czujność czytelnika, aby uderzyć i zasiać w nim ziarenko obawy. W tej części pojawia się także odrobinę więcej bratvy i wszystkiego z nimi związane. Emocje jakie mi towarzyszyły czyli, napięcie, strach czy niepokój utrzymywało się do samego końca. Kończąc tę przygodę miałam ochotę powrócić jeszcze raz do tej historii.

Moja ocena: 9,5/10

Pokręcona na MAXA ale boska. Tylko jak dla mnie 1 tom najsłabszy i wprowadza spory zamęt. dopiero 2 i 3 tom sprawiają że wiele spraw się wyjaśnia i jakoś tak klarowniej wszystko jest opisane

Nie napiszę, ze zla bo ogolnie seria bardzo ciekawa, mocna, dark, erotyczna, wiele tajemnic, przywiązanie, miłość...jest sporo zwrotów akcji i mozna czasami oszalec bo nie wiadomo o co chodzi, ale suma sumarum bardzo dobra pozycja i cieszę się, że ją mam...rina jednak potrafi przyciągnąć czytelnika.

❀ʀᴇᴄᴇɴᴢᴊᴀ „ᴏʙɪᴇᴛɴɪᴄᴀ ᴋᴌᴀᴍsᴛᴡᴀ” ʀɪɴᴀ ᴋᴇɴᴛ❀

!!Możliwe spojlery!!

Po cudownej drugiej części niezwłocznie zabrałam się za trzecią, byłam ogromnie ciekawa, jak potoczą się dalsze losy Adriana i Lilii. Pierwsza część przedstawiała ich spotkanie jako bezdomną Winter i mężczyznę, który chciał mieć ją jako zastępstwo za żonę.

Druga część przedstawiła nam ich przeszłość, pierwsze prawdziwe spotkanie i kroki w budowaniu związku.

Natomiast w tej części przenosimy się z powrotem do teraźniejszości i śledzimy ich dalsze losy. Tutaj już Lia dowiaduje się, kim tak naprawdę jest.

Jeśli miałabym wybrać, która z części tej trylogii podobała mi się najbardziej, to chyba właśnie ta.

Bardzo podobało mi się, gdy oboje chcieli odbudować swoje wspólne życie i zacząć żyć razem jako prawdziwa rodzina. Bez kłamstw, tajemnic, zacząć z czystą kartą.

To dark jakich mało. Mimo iż był pełen pikantnych scen, to nie zabrakło też prawdziwej fabuły. Wszystko było napisane w punkt. Po prostu idealnie. Kocham tę trylogię całym sercem i wybrałam ją jako top miesiąca. Być może zyska też miano najlepszej książki roku.

Mam teraz ciężki wybór, jeśli chodzi o ulubioną książkę autorki. Seria Royal Elite pokochałam od pierwszych stron, ale z tą też tak było. Dlatego jak na razie obie znajdują się na pierwszym miejscu.

❀ʀᴇᴄᴇɴᴢᴊᴀ „ᴏʙɪᴇᴛɴɪᴄᴀ ᴋᴌᴀᴍsᴛᴡᴀ” ʀɪɴᴀ ᴋᴇɴᴛ❀

!!Możliwe spojlery!!

Druga część przedstawiła nam ich przeszłość,...

Mówiłem ci, jak inna jest moja miłość jak mroczna może być , ale kocham cię bardziej niż kogokolwiek w
moim życiu. Nie tylko cię potrzebuję; ja również autentycznie nie mogę żyć bez ciebie i światła, które wnosisz do mojej ciemności. Wiem, że zasługujesz na
kogoś lepszego, ale nie jestem w stanie pozwolić ci odejść, więc postaram się ze wszystkich sił być godnym ciebie, Lenoczka.

Kompletnie nie spodziewałam się że ta seria tak mną wstrząśnie i tak mi się spodoba! Od razu też zaznaczę że warto przejść przez początek który zdecydowanie jest spoza mojej strefy komfortu ponieważ to co będziemy przeżywać dalej…?CZYSTA PERFEKCJA! Miałam to uczucie że nie wiedziałam w co mam wierzyć, czy to co się dzieje jest prawdziwe czy nie i kto tak naprawdę jest tutaj potworem. Do tego najcudowniejszym elementem tej książki jest Jeremy i połączenie tego cudownego słodkiego aniołka z dark romansem, mafią i thrillerem psychologicznym. Muszę też przyznać że Adrian Volkov zmiótł z mojej pamięci Alexa Volokova z “Twisted Love” tym co dowiadujemy się w trakcie tej serii. Jeżeli nie daliście jeszcze szansy tej serii a szukacie mocnych wrażeń z dodatkiem przesłodkiego malysha to to będzie strzał w 10!

Ps. Obecnie możecie dostać książki z tej serii w super cenie na Świecie Książki!

Ta część jest najsłabsza i autorka w poprzednich chyba wyczerpała najlepsze pomysły, jednak wciąż historia pozostaje wciągająca. Całą trylogię należy czytać razem, więc ja traktuję ją jako jedno i muszę przyznać, że to jedna z lepszych serii mafijnych.

Wszystkie zagadki zostały rozwiązane, a Lia trochę za szybko wyśpiewała Adrianowi prawdę, ale podobało mi się jak o tamtej chwili się zmieniała i ugruntowywała swoją pozycję i jak walczy o to małżeństwo.

W tej części, dostajemy odpowiedzi na wszystkie pytania. Cała trylogia warta uwagi dla fanów darków.

Mroczna historia małżeństwa, w której znajdziemy wiele cierpienia głownie psychicznego. Całość ciekawa i sporo się dzieje. Ostatecznie poznajemy wszystkie tajemnice i kończy się happy endem. Jestem usatysfakcjonowana i polecam jeśli ktoś lubi dark romance.

• Mafia
  • Romans