Spontaniczna kreatywność

Okładka książki Spontaniczna kreatywność Tenzin Wangyal
Okładka książki Spontaniczna kreatywność
Tenzin Wangyal Wydawnictwo: Rebis Seria: Wschód Zachodowi ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Wschód Zachodowi
Rebis
2023-01-01
2023-01-01
Jarosław Kotas
medytacje buddyzm

"Spontaniczna kreatywność" to najnowsza książka Tenzina Wangyala Rinpocze od wydawnictwa Rebis. Autor książki to jeden z nielicznych mistrzów rdzennej religii Tybetu, który na stałe mieszka na Zachodzie. Regularnie naucza, pisze książki i przekazuje tradycyjne nauki w jasny, nowoczesny i humorystyczny sposób. Książka składa się z pięciu rozdziałów a każdy z nich opatrzony jest kaligrafią samego autora. Każdy z nas jest kreatywny, te zdolności drzemią w nas. Czasami przychodzą nam łatwo a czasami potrzebujemy różnych metod by je w sobie odkryć. Naszą wadą jest to, że za porażki obwiniamy innych, tracąc przez to siły i swój cenny czas a nie szukamy przyczyny w nas samych. Praktyki tu pokazane pozwolą nam przejąć odpowiedzialność za własne życie. Nigdy nie medytowałam ale autor tak ciekawie pisze, że z chęcią zamknęłabym się teraz w pokoju i w ciszy przeanalizowała to co tu przeczytałam. Polecam

• Nowości 2023

Dodaj cytat z książki Spontaniczna kreatywność