Fire Night

Okładka książki Fire Night Penelope Douglas
Okładka książki Fire Night
Penelope Douglas Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Devil's Night (tom 4.5) literatura obyczajowa, romans
Devil's Night (tom 4.5)
Fire Night
NieZwykłe
2022-12-15
2022-12-15
2020-12-08
Dawid Świonder

Mam nadzieję, że będą kolejne części, szczególnie o Madsie.

Mam nadzieję, że będą kolejne części, szczególnie o Madsie.

wszyscy czuli się bezpieczni, ale Noc Ognia wiele zmieniła, nie tylko w nich ale w ich dzieciach.

Po tej nowelce mam nadzieję, ze Penelope Douglas zmieni zdanie i jednak napisze serie o dzieciakach Jeźdźców.

Jest to idealne dopełnienie Nightfall. Warto ją przeczytać przed epilogiem 4 części aby było chronologicznie. Bardzo przyjemnie się czytało o rozrastającej się całej rodzinie Jeźdźców, pomimo że wydarzenia w niej przedstawione może nie są jakieś pozytywne. Jak dla mnie można tą książkę uznać za świąteczną. Idealna na przeczytanie w grudniu haha

Bardzo fajna seria, szkoda, że to koniec

Bardzo fajna seria, szkoda, że to koniec

Przyjemne dopełnienie całej historii. Madds jest ciekawą postacią, intryguje

Przyjemne dopełnienie całej historii. Madds jest ciekawą postacią, intryguje

Mega fajne dopełnienie serii. W przyszłości chętnie poczytam o dalszych losach Madsa.

Ostatnia już przygoda z serii "Devil's Night". Moim zdaniem, mimo że krótka, to bardzo fajna przygoda opowiedziana z perspektywy Czterech Jeźdźców. Trudno było mi ją przeczytać, mając w głowie, że to już ostatnia wspólna przygoda z "drużyną" z Thunder Bay.

Polecam książkę jako fajne uzupełnienie do całej serii.

Polecam książkę jako fajne uzupełnienie do całej serii.

Ostatnia przystań za mną, skończyłam serię Devil's night. Ta nowelka zrobiła mi rollercoster emocjonalny. Cudownie było po raz ostatni przeczytać po rozdziale z perspektywy każdego z naszych chłopów. Madden jest przecudowny, a ja mam złamane serduszko że to koniec.

Lubicie nowelki?
Ta recenzją będzie krótka, tak samo jak te książki.
"Conclave" i "Fire night" Penelope Douglas to nowelki z serii Devil's Night.
Ja jakoś bardzo za nowelkami nie przepadam, ponieważ nie zdążę się dobrze wkręcić w historię, a tu już koniec. Z tymi nowelkami było jednak trochę inaczej, ponieważ wpadły mi w oko i były idealnym dopełnieniem całej serii. Cieszę się, że autorka postawiła na taki smaczek.
"Conclave" to idealne dopełnienie historii Damona oraz Riki i zapowiedź czwartego tomu. Dlatego warto czytać tę serię po kolei, nie pomijając nowelek.
"Fire night" dostajemy historię poprzedzającą epilog z Nightfall. Czyli kolejną ciekawostkę.
Książki są bardzo krótkie, ale to nie powstrzymało Penelope do tego, aby po raz kolejny dostarczyć nam emocji.
Przez ilość stron te dwie historie spokojnie można zaliczyć w jeden wieczór, jedna po drugiej.
Czyta się je naprawdę przyjemnie.
Czytajcie tę serię, bo warto!

Lubicie nowelki?
Ta recenzją będzie krótka, tak samo jak te książki.
"Conclave" i "Fire night" Penelope Douglas to nowelki z serii Devil's Night.

Penelope Douglas Fire Night Zobacz więcej
Penelope Douglas Fire Night Zobacz więcej