Kuchnia wegetariańska

Wydawnictwo: Publicat
espeja

Kuchnia Kasi jest magiczna. Zapachy z niej płynące czarują nasze zmysły, rudy kot ospale przechadza się po drewnianej podłodze, a za oknem rozciąga się widok na malowniczą dolinę i wzgórza. Drogi Czytelniku, już od pierwszych kart tej książki, na samą myśl o wspaniałościach, jakie serwuje autorka, z pewnością pocieknie Ci ślinka, a także poczujesz nieodpartą chęć zajrzenia do jej kuchni i...

Drogi Czytelniku, już od pierwszych kart tej książki, na samą myśl o wspaniałościach, jakie serwuje autorka, z pewnością pocieknie Ci ślinka, a także poczujesz nieodpartą chęć zajrzenia do jej kuchni i uradowania podniebienia niezwykłymi smakami.

Katarzyna | 2015-07-11
Nezumiko | 2015-04-01