Kuchnia wegetariańska

Wydawnictwo: Publicat
espeja

Kuchnia Kasi jest magiczna. Zapachy z niej płynące czarują nasze zmysły, rudy kot ospale przechadza się po drewnianej podłodze, a za oknem rozciąga się widok na malowniczą dolinę i wzgórza. Drogi Czytelniku, już od pierwszych kart tej książki, na samą myśl o wspaniałościach, jakie serwuje autorka, z pewnością pocieknie Ci ślinka, a także poczujesz nieodpartą chęć zajrzenia do jej kuchni i...

Drogi Czytelniku, już od pierwszych kart tej książki, na samą myśl o wspaniałościach, jakie serwuje autorka, z pewnością pocieknie Ci ślinka, a także poczujesz nieodpartą chęć zajrzenia do jej kuchni i uradowania podniebienia niezwykłymi smakami.

Beata | 2017-05-16

Książka dobra na prezent - ze względu na piękne zdjęcia, nie tylko potraw, ale także przyrody, gór, ogólnie całą szatę graficzną. Książka raczej nie dla początkujących. Jest podzielona na 4 części: wiosnę, lato, jesień i zimę. Dania główne, zupy, przystawki i przekąski, desery, przetwory. Mało jest przepisów na konkretne, pożywne obiady. Tylko kilka przepisów z tej książki wykorzystałam.

Katarzyna | 2015-07-11
Nezumiko | 2015-04-01