Przystanek Cisna. Kuchnia wege w sercu Bieszczad

kulinaria potrawy dietetyczne potrawy wegetariańskie poradniki
kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria potrawy dietetyczne potrawy wegetariańskie poradniki

Na półkach: , , , ,

Kuchnia Wege od niedawna zaczęła coraz częściej przypadać wielu Czytelnikom do gustu, a przy tym jest to, prawdziwy i zdrowy rarytas pod każdym względem począwszy od tego, że produkty do tych prostych i zaproponowanych nowych dań są łatwo dostępne na polskim rynku.

Dla Czytelników lubiących smakować dania bezmięsne najnowsza książka autorstwa Pani Katarzyny Rozmysłowicz...

• Chcę w prezencie
  • Dieta i rozwój