Bad Friends

Okładka książki Bad Friends Aleksandra Negrońska
Okładka książki Bad Friends
Aleksandra Negrońska Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Friends (Negrońska) (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Friends (Negrońska) (tom 1)
Bad Friends
NieZwykłe
2022-08-17
2022-08-17
New Adult romans Liceum High School przyjaciele

KOCHAM Kendall i Nellsona, a Harry jest taki uroczy!!

KOCHAM Kendall i Nellsona, a Harry jest taki uroczy!!

,,Bad Friends" czyli bestsellerowa powieść Oli była pierwszą książką po jaką sięgnęłam od tej autorki. Oczekiwań nie miałam wcale, co sprawiło, że naprawdę mi się podobała. 6 gwiazdek czyli w skali lubimy czytać - dobra książka. W porządku jeżeli macie ochotę na coś niezobowiązującego, coś na czym dobrze będziecie się bawić.

Nie jest zła, taka o do poczytania na luzie, ale słabo napisana, czuć, że wyjęta prosto z wattpada, a fabuła to nic odkrywczego. Generalnie wszyscy bohaterowie mam wrażenie byli dość słabo wykreowani, ale wszystkich przebił Logan - pojawił się on w tej książce może parę razy, a teoretycznie był w tej samej grupce przyjaciół. W dodatku relacje między bohaterami kreowały się w przerażająco szybkim tempie - Nellson po paru dniach życia z obcą dziewczyną nagle pokochał ją jak siostrę??

Może książka nie wszystkich zachwyciła . Dla mnie ma swój urok , odkrywamy wiele problemów życiowych i rożny światopogląd na dane sytuację i zachowania .

Na wattpadzie to już bujało. Na papierze? Odlatuję

Na wattpadzie to już bujało. Na papierze? Odlatuję

Książka jak najbardziej w porządku. Dość pospolita fabuła, ale czyta się bardzo przyjemnie i szybko. Jestem ciekawa co wydarzy się dalej, bo słyszałam, że kolejne części są dużo lepsze.

Brak fabuły, bohaterowie jakby mieli 14-15 lat, a nie 18-19. Czuć cringe.

Brak fabuły, bohaterowie jakby mieli 14-15 lat, a nie 18-19. Czuć cringe.

Autorka która wydaje ,7 książek rocznie to zapytam kto to pisze!!! Sztuczna inteligencja??? Zresztą widać poziom pisania tej autorki. Jak nie kurwy to kutasy.

Nie jest zbytnio ciekawa, nic się nie dzieje, ale z tego co słyszałam kolejne części są lepsze. Uważam, że książka jest w miarę poprawna, mam też świadomość tego, że jest to pierwsza część, więc daję szansę następnym.

Bardzo lubie serie friends lecz widac bo ,,Bar Friends '' ze nie do konca dopracowana. Byla to pierwsza ksiazka Oli ale kolejne czesci sa cudowne
Zane my husband🩷🩷

Zane my husband🩷🩷