Okładka książki Biały Mustang

83-10-10818-4
typ
papier
Doctorek
6,2 (106 ocen i 7 opinii)

Opis książki

Jest to piękny zbiór, staro-indiańskich opowieści, które zainteresują na pewno niejedną osobę. Pokazuje ona świat Indian, ich życie, wierzenia oraz obyczaje. Jest to także lektura do czwartej klasy szkoły podstawowej.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Inne wydania

Polecamy

Opinie czytelników
MlodaLarwa | 2012-02-06

Jedno z najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa. Dzięki tej książce moje zainteresowanie cywilizacją indian oraz innymi zaprzeszłymi, wciąż płonie. :)

Mateusz | 2012-07-03

Fascynujące baśnie i legendy indiańskie, które pobudzały moją wyobraźnie gdy je czytałem będąc dzieckiem. Szczególnie podoba mi się legenda, pt. "Niedźwiedź starej Mookhason", aż łza się w oku kręci.

Muhikons | 2011-11-15
Na półkach: Posiadam, Przeczytane, 2011
Przeczytana: 15 listopada 2011

Świetne opowieści. Najbardziej chyba spodobała mi się legenda o powstaniu człowieka.

Darek | 2013-10-09

Najlepsza książka jaką miałem w spisie lektur obowiązkowych w szkole podstawowej, piękna opowieść przybliżająca kulturę Indian Ameryki Północnej. Książka odpowiednia dla człowieka w każdym wieku.

Accio | 2010-04-06
Na półkach: ?-2008, Przeczytane

Książka do kitu. Byłam w 4 klasie jak ją czytałam i do dzisija pamiętam, że było to dla mnie męczarnia.

Czarna_Strzala | 2014-10-22

Bardzo ciekawy zbiór legend indiańskich napisany przez naszego polskiego Indianina Sat-Okha.

Misia950 | 2013-01-02

Świetna książka, opowiadająca o indiańskich legendach i opowieściach.

Emily_Izabela | 2014-09-25
papillon_1 | 2014-08-01