Powiedz, że zostaniesz

Okładka książki Powiedz, że zostaniesz Corinne Michaels
Okładka książki Powiedz, że zostaniesz
Corinne Michaels Wydawnictwo: Szósty Zmysł Cykl: The Hennington Brothers (tom 1) literatura obyczajowa, romans
The Hennington Brothers (tom 1)
Say You'll Stay
Szósty Zmysł
2022-06-30
2018-10-10
2016-06-19

Bardzo mi się podobała, mimo bólu i smutku książka niesamowicie wciąga

Bardzo mi się podobała, mimo bólu i smutku książka niesamowicie wciąga

Książka dosyć ciekawa. Początek był naprawdę zaskakujący. Szczerze powiedziawszy czytając opis nie spodziewałam się, że autorce chodziło o zdradę w zupełnie innym znaczeniu.
W książce poznajemy Presley- dorosłą kobietę, która w młodości została skrzywdzona przez chłopaka. Mija kilkanaście lat podczas których układa sobie życie z innym mężczyzną i zakłada rodzinę. Jednak pewnego dnia wracając z pracy widzi coś co całkowicie zmienia jej dotychczasowe życie, a co za tym idzie- kobieta wraca do przeszłości.
Emocjonalna, momentami wzruszająca, romantyczna Ina pazurem- idealna na zimowe wieczory :)
Jednak trochę zabrakło mi większego zarysu historii na początku książki… akcja moim zdaniem za szybko się rozwinęła przez co czułam lekki niedosyt tego jak wyglądało życie Presley zanim wszystko się obróciło do góry nogami.
Ogólnie polecam :)

Cudowna historia , od której nie sposób się oderwać.
Pokochałam ją całym serduchem.
Corinne Michaels to mistrzyni emocjonujących opowieści.
Mam nadzieję,że kolejne tomy ukażą się w Polsce.
A ja zabieram się za tom drugi.

Cudowna historia , od której nie sposób się oderwać.
Pokochałam ją całym serduchem.
Corinne Michaels to mistrzyni emocjonujących opowieści.
Mam nadzieję,że kolejne tomy ukażą się w Polsce.
A ja zabieram się za tom drugi.

Już sam początek książki mnie rozłożył na łopatki. Cała reszta historii jest tak przyjemna i tyle tam emocji, że ciężko bardzo jest odłożyć książkę na bok.

Po tej autorce spodziewałam się dużej dawki inteligentnego humoru, ciętego języka, romansu i naprawdę dobrego erotyku. Tymczasem dostałam operę mydlaną jak na talerzu. Historia bardziej przypomina telenowelę ciągnącą się jak rzygi pelikana. Główni bohaterowie ciągle przeżywają jedno wydarzenie i ciągle o tym rozmawiają. Pod koniec książki cierpią na demencje, bo ileż można się przepraszać i gadać o tym samym. Zwrot akcji pod koniec książki niestety nie wyszedł autorce za bardzo. Po tej sytuacji postać męska jawi się jako skończony mongoł, a cały zwrot akcji wpadł w ostatnich 3 rozdziałach.

Jak to jest z tymi drugimi szansami...dawać czy nie?
Warto?Nie warto?

"Powiedz że zostaniesz" Corinne Michaels

Historia drugiej szansy.
Historia,która czyta się szybko mimo sporej objętości. Która wywołuje w czytelniku sporo emocji. Stała mi się szczególnie bliska przez to,że los też dał mi taką szansę.
W chwili gdy posypał mi się mój świat na drodze pojawiła się pierwsza miłość.
I okazało się,że mimo lat mimo zranień mimo przeszłości każdego z nas da się zbudować coś dobrego.

Wykreowani przez autorkę bohaterowie stają się przyjaciółmi ,którym kibicujesz.
Czytając nie raz pojawi się uśmiech.
Atmosfera książki sprawia,że odpoczywasz,a to bardzo w książkach lubię.

Dobrego dnia

Jak to jest z tymi drugimi szansami...dawać czy nie?
Warto?Nie warto?

"Powiedz że zostaniesz" Corinne Michaels

Historia drugiej szansy.
W chwili gdy posypał mi się mój świat na drodze pojawiła się...

Mówi się żeby dwa razy do tej samej rzeki nie wchodzić... Życie jednak bywa przewrotne i czasem warto dać drugą szansę. Ciepła, pełna emocji książka o bólu rozstania, rozczarowaniu, miłości i przebaczenia.

Corinne Michaels jest mistrzynią jeśli chodzi o przedstawianie emocji. Jej książki są nimi przepełnione, są pełne bólu, prawdziwości i romantyzmu. Czytelnik jest niezwykle angażowany w historię, staje się jej uczestnikiem i nie sposób się od tego oderwać. Rzadko który autor to potrafi.

Kiedy Presley i Zachary byli nastolatkami połączyła ich miłość. To było tak wielkie i silne uczucie, że młodzi dość szybko zaczęli planować wspólną przyszłość. Niestety los postanowił ich rozdzielić, tym samym roztrzaskując serce Presley w drobny mak.
To małe pokiereszowane serduszko sukcesywnie składał Todd. To on był lekiem na rany. Został jej mężem, a później ojcem bliźniaków. Jednak i tym razem los postanowił zamieszać. Serce Presley kolejny raz zostaje roztrzaskane. Kolejny mężczyzną ją opuścił zostawiając z niemałymi problemami.
Zrozpaczona kobieta nie mając wyjścia razem z synami powraca do rodzinnej miejscowości. Jeśli uważa, że los już zaprzestał jej ranić, to się myli. Czeka tu na nią zderzenie z przeszłością. Z tym, którego miała nadzieję już nigdy więcej nie spotkać na swojej drodze.
Co przed laty zrobił Zachary? Czego dopuścił się Todd? Czy Presley jest na siłach by ponownie stanąć oko w oko ze swoją pierwszą miłością? Co się wydarzy? Jak się zakończy ta historia?

Kiedy szukam prawdziwych historii pełnych emocji, to wiem, że znajdę to wszystko w książkach Corine Michaels.
Pierwszy tom serii "Wróć do mnie" opowiada o kobiecie, którą opuścili dwaj mężczyźni, każdy z osobna zadając inne, lecz równie bolesne ciosy. O kobiecie, która tylko chciała być szczęśliwa. Która chciała mieć tego jednego jedynego, dla którego będzie całym światem.
Los bywa perfidny i to zostało w tej powieści bardzo dobrze pokazane. Jego nieprzewidywalność. Zaskakuje i mąci walcząc z przeznaczeniem o pierwszeństwo.
Powieść od pierwszych stron zasysa. Pochłania niczym ruchome piaski w wydarzenia tak bardzo bolesne i okrutne, że samo poznawanie historii głównej bohaterki rani do żywego. Żal ściska gardło a z oczu płyną łzy. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie nawet tego, gdybym miała stanąć na miejscu Presley.
Autorka genialnie oddała całe emocji. Pełną ich paletę serwując rollercoaster emocjonalny wyciskający wszystkie siły. Śledziłam przebieg wydarzeń z drżeniem serca. Byłam pełna obaw o to, ci jeszcze przytrafi się kobiecie.
Bohaterowie zostali bardzo dobrze wykreowani. Bardzo dobrze przemyślani i poprowadzeni. Akcja wciągała w wir wydarzeń. Nie pozwoliła mi się oderwać. Naprawdę ciężko było odłożyć książkę kiedy rzeczywistość wzywała. Do tego piękne, zmysłowe sceny uniesień. Romantyczność pierwsza klasa.
Niezwykle emocjonalna powieść. Wzruszająca i niosąca nadzieję oraz ukojenie. Pokazująca jak bardzo nieprzewidywalny bywa los oraz fakt, że z przeznaczeniem nie można wygrać.
Tą książkę naprawdę warto przeczytać. Koniecznie z zapasem chusteczek, bo osoby wrażliwsze mogą płakać jak bóbr. Także wtedy lepiej zaszyć się w pokoju z dala od ludzi.
Cudowna historia. Pokochałam ją całym sercem. I całe szczęście, że mam pod ręką drugi tom. Pierwszy z braci nieźle namieszał i jestem ogromnie ciekawa, co nawywija drugi.

Polecam

Współpraca: Wydawnictwo Szósty Zmysł