Charmer

Okładka książki Charmer Kayley Loring
Okładka książki Charmer
Kayley Loring Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Name in Lights Book (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Name in Lights Book (tom 2)
Charmer
Kindle Edition
2020-03-25
2020-03-25
romans muzyk

2056

Kolejna świetna historia tej autorki. Postacie były sympatyczne, fabuła była wciągająca, a historia miłosna rozegrała się idealnie.
Relacja między głównymi bohaterami była wiarygodna, a związek Nico z Tate, synem Kat, był doskonale ułożony. Nie oczekiwano od nas, że będziemy wierzyć, że wszystko było idealne od samego początku, a nawet zostaliśmy potraktowani przez realistyczne napady złości sześciolatka. To była tylko dynamika rodziny, dobra i zła.
Doceniam to, że Kat była dobrą mamą, a jej syn był jej priorytetem i że Nico rozumiał to od samego początku. Fakt, że Nico lubił spędzać czas z Tate i zachęcał go do zamiłowania do magii i wątpliwych żartów, był wyraźnym sygnałem, że się bardzo zaangażował.
Przede wszystkim podobało mi się oglądanie wglądu w uczucia Nico do Kat od momentu, gdy ją spotkał a barze 101, w formie przypadkowych, płynących z serca tekstów, które napisał w swoim dzienniku. Bawił mnie też wideo pamiętnik Kat, w którym mogliśmy zobaczyć ich miłość oraz to, jak wszyscy są bardzo ze sobą związani.
Kolejny fantastyczny dodatek do serii Name in Lights i uwielbiałam mieć szansę na spotkanie z Babcią Nica, Shane, Willą, Summer i Lucky.

• Komedia romantyczna
  • EBOOK