Sleeper

Okładka książki Sleeper Kayley Loring
Okładka książki Sleeper
Kayley Loring Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Name in Lights Book (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Name in Lights Book (tom 1)
Sleeper
Kindle Edition
2019-12-12
2019-12-12
romans dzieci

Historia Willi i Shane’a była urocza w dobrym słowa tego znaczeniu, z dawką humory, śmiesznymi dziećmi, przystojnym bratem i nie taką zła byłą eks żoną. Brakowało tylko super psa 😊 autorka miała ciekawy pomysł z dziennikiem snu Shane’a oraz dziennikiem zapachu Willi. Na pewno urozmaiciło to samą historię. Willa z początku naprawdę wydawała mi się aż nazbyt zauroczona Shane’m, a jej opowieść o zauroczeniu odkąd miała 13 lat była w porządku, ale jakoś bez fajerwerków. Cała ta opowieść chyba taka była. Chyba nie dla mnie klimaty L.A., aktorstwa i zatrudnianiu niań i całej tej plejady uczuć. W pewnym momencie nawet zgodziłam się z Sammer, córką Shane’a, że Willa siedzi za długo na telefonie. Oczywiście spanikowała, ale chyba to znak naszych czasów. Siedzenie w telefonach. Poza tym bohaterowie wydawali się mi się całkowicie idealni, bez żadnych poważnych wad, co też wpłynęło na historię – była jak bajka, do której my prawdziwi ludzie nie za bardzo mamy dostęp. Na pewno szybko się czytało, bo autorka ma lekkie piórko (a tłumaczenie było bardzo dobre),ale czy zapamiętam ta historię? Nie wydaje mi się, chociaż bohaterowie naprawdę byli sympatyczni 😊 zaintrygował mnie Nico. Było mało o nim, ale był taki fragment jak rozmawia z siostrą, kiedy wyznał, że babcia wie wszystko o nim, bo nie miał z kim porozmawiać jak ona była we Francji…podsumowując książka lekka, bez wielkich dram z uroczą rodziną 😊

2056

Na półkach: , , , , , ,

Ta książka jest wspaniała. Dziennik snu i pamiętnik zapachów były genialnymi wstawkami, dającymi nam wgląd w prywatne frustracje i wewnętrzne dowcipy naszych bohaterów Shane Millera i Willi Todd, ale głównie, to te postacie sprawiają, że ta historia jest taka cudowna.
Zaczynając od bliźniaków Summer i Lucky są szczere do bólu, ale też niewinne i wrażliwe. Śpiewają z akcentem w jidysz "Skrzypka na dachu".
Willa jest super mądra, opowiada banalne dowcipy, tłumaczy dlaczego banany maja czarne plamki , dlaczego pierdzimy śmierdząco, uczy dzieciaki śpiewać, pokazuje im, jak odreagować złość odpowiednim ruchem, kocha je i bezwarunkowo wybacza. Prawie wszystko, co robi, robi całym sercem. Dlatego trudno jest mieć związek z Shanem, jeśli nie może zrobić tego samego.

A Shane, to idealny książkowy chłopak . Nie jest egoistyczny ani arogancki, jak można by się spodziewać po celebrycie. Jest wspaniałym tatą i cudownym chłopakiem, kochankiem , a potem mężem Willi. Byli stworzeni dla siebie.
Mamy tu zabawne, ekscytujące, romantyczne przedstawienie miłości, która nie ciągnie Ciebie przez otchłań piekła i z powrotem. Kolejna książka jest o bracie Willi, Nico.

• Komedia romantyczna
  • Współczesny romans,