Aniołkowe mamy

Okładka książki Aniołkowe mamy Joanna Nowak
Okładka książki Aniołkowe mamy
Joanna Nowak Wydawnictwo: Pan Wydawca sp. z o. o. biografia, autobiografia, pamiętnik
Aniołkowe mamy
Pan Wydawca sp. z o. o.
2021-07-21
2021-07-21
macierzyństwo poronienie dziecko in vitro ciąża

💔 RECENZJA 💔

Kochani dziś przychodzę do was z wyjątkową, poruszającą, a zarazem bardzo bolesną książką o utracie nienarodzonego dziecka, jaką jest „Aniołkowe mamy”.
Powieść, którą miałam przyjemność przeczytać już po raz drugi, a tym razem drugiego wydania.
Jest to historia pełna bólu, cierpienia, smutku, rozpaczy oraz przede wszystkim nadziei. Autorka tu porusza i opisuje swoją bardzo bolesną drogę, którą przeszła, aby zostać upragnioną mamą. Utrata dziecka przez poronienie jest trudnym i bolesnym tematem, o którym trudno mówić kobietą, które taką ciążę utraciły.

Nie wyobrażam sobie bólu i cierpienia, jaki przeżyła autorka po stracie swoich dzieciątek. Tego nie da się opisać. Podziwiam ją za wielką siłę, którą w sobie nosi. ❤️
Jednak szczęśliwe zakończenie sprawia, że serce się raduje na nowo.

Dziękuję bardzo Asi za możliwość przeczytana jej książki i chęci podzielenia się swoją historią.

Muszę przyznać, że kiedy pierwszy raz przeczytałam, książkę Asi byłam bardzo poruszona jej historią i teraz oczywiście po raz kolejny polały się łzy.
Miałam jednak możliwość poznać Asię wirtualnie i mogę powiedzieć, że jest to ciepła i bardzo rodzinna osóbka i na pewno cudowna mama.
Cieszę się, że choć przez internet miałyśmy okazję się poznać.

Serdecznie polecam przeczytać tę wartościową książkę. ❤️❤️

💔 RECENZJA 💔

" Niezwykle trudno jest znaleźć światło w tym mrocznym, ciemnym, smutnym tunelu. Kiedy bez pożegnania, bez przygotowania odchodzi nasze najbardziej wyczekiwane pragnienie...
Cokolwiek jednak się zdarzy później, cokolwiek przyniesie nam los, ogromny ból straty pozostanie z nami na zawsze. Trzeba na niego poszukać miejsca w sercu.."

" Aniołkowe mamy " to wulkan emocji i uczuć.
Nadzieja, miłość, strach, ból, niepewność, łzy, radość, spełnienie...
Znajdziecie tam wszystko, niekoniecznie w prawidłowej kolejności.
Los czasem poddaje nas dziwnej próbie...

To jest książka dla osób o mocnych nerwach, bo wierzcie mi - rozwali Was psychicznie.. Roztrzaska Wasze serce.
Ja osobiście czułam ją całą sobą. Każdy ból, strach i radość.. Czułam wszystko.

" Aniołkowe mamy " to wulkan emocji i...

Ostatni czas wcale nie jest łatwy.
Ostatnio też częściej zdarza mi się płakać.
To chyba zmienia się z wiekiem.
Więcej rzeczy mnie wzrusza, rozczula, na więcej też jestem bezsilna.
I w takim momencie sięgam po książke "Aniołkowe mamy"
Prawdziwą historię Joasi. O tym jak wraz z Michałem pragnęli spełnić swoje marzenie o powiększeniu rodziny. Jak wiele spotkało ich przeciwności, komplikacji, rozczarowań, łez, bezsilności.
Ten pamiętnik to jak przyznaje Joasia swoiste oczyszczenie dla niej, zamknięcie pewnego trudnego rozdziału w życiu.
Ogromnie mnie wzruszyła ta historia. Naprawdę ogromnie. Mimo, że nie mam dzieci, nie jestem jeszcze mamą to miałam wrażenie, że płakałam razem z autorką, ona kiedy to pisała, a ja kiedy czytałam.
Niestety coraz więcej się słyszy o problemach z zajściem w ciążę, bądź utrzymaniem jej. Coraz głośniej wspomina się o in vitro. Jednak za tymi wszystkimi medycznymi problemami z zapłodnieniem stoi przede wszystkim zszargana do granic psychika rodziców. To co przechodzą przy każdej kolejnej nieudanej próbie jest trudne do wyobrażenia i zupełnie nieznane osobie nie biorącej w tym udziału.
Dlatego Joasiu w tym miejscu chcę Ci z całego serca pogratulować, przede wszystkim siły, która nie pozwoliła Ci odpuścić. Tego że walczyłaś do samego końca. Tego, że na pewno jesteś cudowną Mamą. I że dzięki Twojej historii jeszcze więcej Kobiet będzie równie silnych ❤️

Ostatni czas wcale nie jest łatwy.
Ostatnio też częściej zdarza mi się płakać.
To chyba zmienia się z wiekiem.
Więcej rzeczy mnie wzrusza, rozczula, na więcej też jestem bezsilna.
I w takim momencie sięgam po książke "Aniołkowe mamy"

• Przeczytane w 2022
  • .2021
  • RODZICIELSTWO

Dodaj cytat z książki Aniołkowe mamy