Prawdziwa historia Królowej Życia

ESPR
2021-11-15
2021-11-15
9788396019103

Nie lubię Dagmary, ale książka ok. Napisana prosto, zwyczajnie, bez owijania w bawełnę. Ciekawa dlatego, że w życiu Dagmary wiele się działo... Moje życie to wyblakły slajd w porównaniu z życiem "królowej". Książka, w której jest sporo i to dobrze, bo nie lubię książek grubych wielkich, a w środku skąpo tekstu i po godzinie koniec czytania. Tu jest dużo wszystkiego i polecam do czytania, ale bohaterka jak dla mnie od zawsze była zła i negatywna i dziwię się, że jest tak promomowana i co gorsza lubiana...

Ciekawa lektura dla wszystkich, którzy choćby raz oglądali "Królowe życia" bez względu na to, czy lubią Dagmarę, czy też nie.

Fajna lekka książka :)

Fajna lekka książka :)

Dagmarkę można lubić lub nie. Ja lubię.
Z przyjemnością sięgnęłam po jej książkę. I był to mile spędzony czas. Napisana prostym językiem, bez owijania w bawełnę. Jej szczera historia bawi i wzrusza momentami.

Dagmarkę można lubić lub nie. Ja lubię.

Książka o życiu celebrytki i gwiazdy reality show Dagmary Kaźmierskiej.

Polecam dla tych co ją lubią i jej programy w tv. Opowiada o dzieciństwie, młodości, pracy w Niemczech, poznaniu męża i swoim synie.

Napisana prostym językiem, dużo ciekawych wątków i smaczków z życia.

Książka o życiu celebrytki i gwiazdy reality show Dagmary Kaźmierskiej.

Napisana prostym językiem, dużo ciekawych wątków i smaczków z życia.

Cała Dagmara jej dzieciństwo czas nastolatki jaki i jej perypetie z życia wzięte. Mi osobiści sę podobała bo lubię Dagmarę

Książka jest ciekawa tak, jak sama Dagmara. O dziwo Dagmara jako lektorka audiobuka spisała się bardzo dobrze. Brakuje mi wyznania autorki wprost, za co konkretnie znalazła się w więzieniu. Poza tym to na plus.

Życie Dagmarki to jeden wielki serial akcji. Jakie ona miała przygody! Kompletnie nie wiedziałam, że Conan urodził się w Stanach, Dagmara w dziewiątym miesiącu ciąży nielegalnie tam się przedostała i uciekła z domu by pracować w niemieckim kasynie.

Książka jest napisana w stylu potocznym, tak jak Dagmarka mówi, tak była napisana. Niejednokrotnie słyszałam w głowie jej głos, gdy czytałam kolejne rozdziały. Jedna z ciekawszych autobiografii, zdecydowanie było co opowiadać.

Zmieniła się jednak nieco moja opinia o Dagmarce, ponieważ wywnioskowałam, że była rozpieszczonym dzieckiem. Miała rodzinę za granicą, mama kupowała jej w pewexie co chciała - ogólnie żyła tak jak chciała i jak jej się podobało już od dzieciaka. Myślałam, że dorastała tak jak reszta ludzi w tamtym czasie, a tu proszę.

Absolutnie nie polecam tej książki, dno.
Przeczytałam, ale długo mi zeszło, bo mnie nie wciągnęła, chciałam się dowiedzieć co będzie dalej, bo wciąż liczyłam na to, że się rozkręci. Nie oglądam telewizji, ale autorkę kojarzyłam z jutuba czy występu u Wojewódzkiego, bo jego program akurat zdarzało mi się oglądać. Żeby była jasność, ludzie, którzy byli w więzieniu to dla mnie patologia i nie chciałabym się z takimi kolegować, nie uważam też, że mogą coś wartościowego wnieść do społeczeństwa. Przeczytałam czysto rozrywkowo, goniąc za tanią sensacją, ale w wykonaniu pożal się borze szumiący, królowej życia, to i ta sensacja kiepska.
Jedna z nudniejszych książek jakie przeczytałam, no serio, tu się nic nie dzieje i odnoszę wrażenie, że trzeba było wiele wysiłku włożyć w to, żeby historię o aresztowaniach, telewizji i środowisku mocno patologicznym opowiedzieć tak beznamiętnie, żeby czytelnik umierał z nudów i nijakości. Ot kobieta opowiada historię swojego życia, że jak się urodziła to była pulchna, a jej mama miała sklep, a babcia była kozak, bo ją odwiedzała w więzieniu. No jest się czym chwalić, naprawdę. Mam wrażenie, że cała książka jest laurką autorki w swoją stronę, że ona się naprawdę uważa za dobrego człowieka! Za interesującego, za takiego, który ma coś do powiedzenia. Nie ma. Na żaden temat, bo jak się okazuje, nawet na tematy kryminalne, na których zapewne autorka zna się najbardziej, nie miała nic porywającego do powiedzenia. Ja nie wiem co ta pani ma do zaoferowania czytelnikowi, bo widzowi to się domyślam, ale literacko leżymy. Rzecz jasna nie mówię o stylu i polocie, bo tutaj wiadomo było co nas czeka, to królowa życia, a nie pisarka, ale ta treść, oesu, serio. Nudzi i wkurza jednocześnie, bo Pani Kaźmierska stawia siebie, swojego byłego męża w roli ofiar, że się musieli ukrywać, jakieś żelazne listy, przestępstwa, że im ciężko było żyć. No jakże mi przykro, a może by tak żyć uczciwie, wtedy się nie trzeba ukrywać, lol, no trzymajcie mnie.
Za promowanie takich osób powinny być jakieś kary.

Absolutnie nie polecam tej książki, dno.

Nie da rady całości przeczytać.
Autorkę zapewne każdy zna - specyficzna, głośna i kontrowersyjna postać z programu TV. Książka chaotycznie pisana, autorka opisuje jak to praktycznie wszystko miała/ma załatwiane po znajomości.
Najpierw pisze że niesłusznie była w więzieniu po czym mówi że za łamanie prawa należy się odsiadka i dlatego też posłusznie siedziała czekając na proces - zero pokory z jej strony. Ot opis bogatej panci robiącej co chce, kiedy chce, szastającej kasą, nie liczącej się z ludźmi (chociażby przesłuchania czy "aktorstwo"). Książka nic nie wnosi w życie czytelnika.

Nie da rady całości przeczytać.

• Przeczytane 2022