Niebiańskie tsunami

Nana Bekher Wydawnictwo: Niegrzeczne książki literatura obyczajowa, romans
Niegrzeczne książki
2022-04-13
2022-04-13
zdrada przyjaźń rozstanie powrót wakacje

Niebiańskie Tsunami

To lato na nowo ich połączy lub rozdzieli na zawsze. Nadia zwalnia się z pracy i marzy tylko o wakacjach na Ibizie. Chce naładować akumulatory. Ale zanim wyjedzie, czeka ją niezręczne kilka dni. Obiecała towarzyszyć najlepszemu przyjacielowi Scottowi na ślubie. Ethan jest byłym chłopakiem Nadii, z którym rozstała się cztery lata temu. Wspomnienia ich wspólnych chwil, wciąż przyprawiają ją o szybsze bicie serca. Z natury ostrożna i nieskłonna do uczuć Nadia, zawdzięcza Ethanowi wszystkie najgorętsze i najbardziej romantyczne momenty, w swoim życiu. Ich związek zakończył się zdradą Ethana. I dlatego dziewczyna nie chce już nigdy więcej ulec jego urokowi i znowu być zraniona. Ale on robi jednak wszystko, by ją odzyskać. Czy mu się to uda? 🤔
Nadia coraz bardziej pragnie dać chłopakowi drugą szansę.
Czy da mu tę szansę? 🤔
Czy on w ogóle zasługuje na tę szansę? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖 ♥️.

„Gdy rozum mówi Nie, a serce krzyczy TAK…”.

Bardzo lubię twórczość tej autorki. Styl pisania ma lekki, przez co czyta się dobrze i szybko. Ta książka ma bardzo śliczną okładkę na zewnątrz, jak i w wewnątrz. Historia Nadii i Ethana na długo pozostanie w mojej głowie.

Polecam Wam ogromnie.

Gratuluję autorce i życzę dalszych sukcesów 😁♥️.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ♥️.

Niebiańskie Tsunami

Początek mnie zaciekawił, ale później było coraz gorzej, coraz nudniej zaczęłam opuszczać coraz większe fragmenty. Dobrnęłam do końca. Nie polecam szkoda czasu.

Nadia to piękna i młoda kobieta, która od swojego ostatniego rozstania, nie potrafiła znaleźć odpowiedniego partnera. Mimo zdrady i upływu tych kilku lat, bohaterka nie potrafiła wybaczyć swojemu eks.

Scott, jej najlepszy przyjaciel, a zarazem brat jej byłego partnera prosi Nadię, aby pojechała z Nim do Lloret de Mar na ślub jego siostry. Początkowo bohaterka ma obawy przed spotkaniem Ethana, ale w końcu ulega przyjacielowi.

Kobieta stroni od spotkań z Ethanem, jednak on za wszelką cenę pragnie ją zdobyć.

Co tak naprawdę wydarzyło się cztery lata temu? Czy Nadia da szansę Ethanowi na wyjaśnienia? Czy miłość między tą dwójką wygasła? Czy kobieta będzie potrafiła wybaczyć swojemu byłemu? Jaką tajemnicę skrywa Ethan? Czy Ethan narazi Nadię na niebezpieczeństwo?

"Niebiańskie tsunami" to idealna książka dla miłośników letniego romansu z nutką pikanterii i motywem hate-love 😈

To historia pełna namiętności i pożądania , sekretów i tajemnic, a także kłamstw i niedomówień. Historia Nadii i Ethana pokazuje, że podstawą udanego związku jest szczera rozmowa.

Początkowo wydawało mi się, że to będzie słodki i wakacyjny romans, jednak akcja została tak podkręcona, że niewoadomo jak skończy się tą historia.

Hiszpański klimat, krótkie rozdziały, świetne zakończenie, ogromne emocje i zwrot akcji sprawiły, że książkę po prostu pochłonęłam w jeden dzień ❤️

Czyta się tę książkę dość szybko ale czy z przyjemnością? niekoniecznie - nie wiem czy to książka o wakacyjnym romansie czy o rodzinnym dramacie. Jedno z drugim mocno się gryzie.

Niebiańskie tsunami" jaka to była idealna książka na moje wakacje. Czyta się szybko i przyjemnie a co najważniejsze wciąga tak, że nie wiesz kiedy już połowa bądź cała ksiażka za Tobą 😁😊

Nadia to młoda piękna kobieta, która od czterech lat nie widziała swojego byłego chłopaka Ethana, ponieważ nie wybaczyła mu ona zdrady( i ja się jej nie dziwie). Jej najlepszym przyjacielem jest brat chłopaka Scott( jesli dobrze pamietam 🙊),który prosi by pojechała z nim na ślub siostry. Mimo obawy przed spotkaniem Ethana dziewczyna zgadza się jechać.

Ethan przystojny mężczyzna, który ma wiele tajemnic. Gdy spotyka Nadię bierze sobie na cel zbliżenie się do niej. Jednak nie jest to łatwe gdyż kobieta trzyma się od niego z daleka i nie chce mieć z nim nic wspólnego.

Jeśli chcecie wiedzieć czy ta dwójka się dogadała? Co jeszcze się wydarzyło między nimi to musicie sięgnąć po tą książkę.
Naprawde polecam.

Tym razem trafiłam na książkę bardzo nudną, momentami ziewałam przy czytaniu. Nie spodobała mi się i nie polecam.

Mój opis:
Nadia rzuca prace i to daje jej czas na wakacje. Kierunek słoneczna Ibiza, ale zanim będzie ładować baterie obiecała przyjacielowi towarzystwo na ślubie siostry. Nie będzie to jednak łatwy czas, ponieważ jego brat jest jej byłym chłopakiem.
Z Ethanem rozstali się bo on ją zdradził. Ich związek nie był długi, ale Nadia przeżyła najbardziej romantyczne i gorące chwile właśnie z nim. Co się stanie jak się spotkają? Wspomnienia wspólnych chwil wciąż przyprawiają ją o szybsze bicie serca, ale minęło cztery lata i Nadia i nie zamierza ulec jego urokowi nigdy więcej.
On jednak robi wszystko, by znów wkraść się do jej serca. Tylko czy on się stamtąd w ogóle wyprowadził?
Kusi ją bardzo i Nadia coraz częściej wraca myślami do tego co ich łączyło… Czy da mu drugą szansę?
Ethan coś przed nią ukrył. Czy skrywana przez mężczyznę tajemnica jednak rozdzieli na zawsze?

Książka polecana przez innych - to i ja sięgnęłam po nią. Historia całkiem spoko, bardzo delikatna z odrobiną emocji. Trochę lżejsze historie też są miłe widziane. 😊

Mój opis:

Opinia z książką z Book Tour
"Niebieskie Tsunami"☀️🏖️🏝️autorki @nana_bekher_autorka
organizowanego przez @czytanie_moja_pasja1987
dziękuję bardzo za możliwość udziału ❤️❤️

Książka bardzo gorąca ,czyta się z przyjemnością 😍
Książki autorki uwielbiam.
Mają w sobie dużo emocji
Bardzo polecam książkę 😉.

Opinia z książką z Book Tour
"Niebieskie Tsunami"☀️🏖️🏝️autorki @nana_bekher_autorka
organizowanego przez @czytanie_moja_pasja1987
dziękuję bardzo za możliwość udziału ❤️❤️

Książka bardzo gorąca ,czyta się z przyjemnością 😍
Książki autorki uwielbiam.
Mają w sobie dużo emocji
Bardzo polecam książkę 😉.

Tytuł: "Niebiańskie tsunami"
Autorka : Nana Bekher
Wydawnictwo: Niegrzeczne książki

Nadia od czterech lat nie spotkała swojego byłego chłopaka Ethana. Nadal nie wybaczyła mu zdrady, której się dopuścił. Najlepszy przyjaciel dziewczyny a brat jej byłego prosi ją o to, by pojechała z Nim na ślub siostry. Nadia się zgadza,pojechać na wesele. Obawia się jednak spotkania z chłopakiem, który był miłością jej życia.

„Widziałam w jego oczach ból, tak jakby naprawdę żałował tego, co kiedyś zrobił, ale boję się ponownie mu zaufać.”

Chodź kobieta, stara się trzymać od mężczyzny jak najdalej to on, robi wszystko, by się do niej zbliżyć. Jest zdeterminowany w walce o dawną miłość. Nadia ulega Ethanowi i wspólnie wybierają się na Ibizę.

Mężczyzna ma wiele sekretów. Czy uda się im być razem ? Czy dziewczyna wybaczy byłemu chłopakowi?

"Niebiańskie tsunami" przede wszystkim pokazuje nam, jak ważna w związku jest rozmowa. Czasem trzeba dać komuś wyjaśnić sytuację. Książkę czyta się bardzo przyjemnie. Jest to romans, który tak wciąga swoją historią, że czytamy go na raz. Bardzo polecam książkę, bo to przyjemna lektura.

Tytuł: "Niebiańskie tsunami"
Autorka : Nana Bekher
Wydawnictwo: Niegrzeczne książki

Standardowo już mogę powiedzieć, że sięgając po pozycję Autorki, nie zawiodłam się. Bardzo mi się podobała historia Nadii i Ethana. Przyznam, że jednego się domyśliłam, choć Autorka
zwinnie zagmatwała akcję i lekko zwątpiłam. Nie spodziewałam się za to innego. Opowieść udowadnia, że bez rozmowy związek nie istnieje. I mimo że nadal uważam, że Ethan mógł, w pewnym momencie, postąpić
inaczej, to taki już jest. To nieodpowiedzialny przystojniak, pełen uroku, który uczy się życia. Swoją drogą, w bardzo dosadny sposób. Nadia natomiast jest jest lekko niezdecydowaną, młodą kobietą. Ale
walka między rozumem a pożądaniem jest naprawdę ciężka do wygrania, tym bardziej kiedy w grę wchodzą jeszcze uczucia. Zatem rozgrzeszam ją :D Nutka grozy wyróżnia książkę i nadaje charakteru. Cieszę się,
że jej nie pominęłam.

• Romans
  • Przeczytane 2022
  • 52/2022

Dodaj cytat z książki Niebiańskie tsunami