Pieprz i sól

Lipstick Books
2022-03-23
2022-03-23

Okładka książki Sekretny kurort K.A. Figaro, Alicja Skirgajłło
Sekretny kurort K.A. Figaro, Alicja...
Okładka książki Miłość na horyzoncie. Antologia opowiadań w klimacie górskim Anna Bellon, Agata Czykierda-Grabowska, K.A. Figaro, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Natalia Nowak-Lewandowska, Elżbieta Rodzeń, Natasza Socha, Anna Szafrańska, Sylwia Trojanowska
Miłość na hory... Anna Bellon, Agata ...

Wyróżniona opinia i

Pieprz i sól

przeczytanych książek 971 napisanych opinii 957

Gaja Strzelczyk jest kobieta pewną siebie, silna, starająca się zawsze wszystko i wszystkich trzymać na dystans oprócz swojej przyjaciółki. Nie analizuje, a działa często pod chwilą impulsu. Ktoś chce jej zaszkodzić, aby spadła na dno. Poznaje dwóch mężczyzn jeden jest jak ogień drugi jak woda i nie może się zdecydować czy korzystać z życia pełnymi garściami, czy jednak się ustatkować. Wybór ciężki, a przeszkód na jej drodze coraz więcej.

Książkę czyta się dość szybko, mimo tego, iż romans to jest ciekawa fabuła ma w sobie sporo treści. Główna bohaterka mi się spodobała, wie do czego dąży i przez to do celu. Mimo tego, iż książka jest traktowana jako romans to niesie sama w sobie przesłanie. Nieraz przyjaciele potrafią zadań największa ranę. Jednocześnie w książce nie brakuje dobrego humoru, czy też ciętych ripost.

Zakończenie jak dla mnie takie trochę urwane, niedokończone, chyba, że autorka szykuje ciąg dalszy.

Uwielbiam tę powieść. Polecam

Uwielbiam tę powieść. Polecam

Gaja Strzelczyk jest silną, niezależną kobietą. Jest również młodą i piękną panią manager renomowanej sieci hoteli, która spełnia się zawodowo na swoim stanowisku. Nie brakuje jej również odwagi oraz nie boi się mówić o swoich potrzebach. Wie, czego chce i uparcie do tego dąży. Mieszka wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką Izą, która pewnego dnia wyciąga ja na imprezę po której wiele rzeczy się zmieni. Mocno nadszarpnięta zostaje jej reputacja, ale Gaja nie jest typem osoby, która będzie się nad sobą użalać. Chce stawić czoła wszystkiemu co napotka na drodze. Poznaje również dwóch mężczyzn. Tak różnych, że spokojnie możnaby ich określić mianem tytułowego pieprzu i soli. Choć Gaja nade wszystko ceni sobie dobrą organizację i poczucie trzymania ręki na pulsie nad daną sytuacją, ta wymyka jej się spod kontroli. Sytuacja nagle przybiera zdecydowanie odmienną postać i pytanie które nasuwa się na usta jest jedno: co nasza bohaterka zrobi z tym fantem?

Bardzo dobrze bawiłam się przy słuchaniu tej książki i myślę, że spokojnie mogę ją Wam polecić 😉

Gaja Strzelczyk to pewna siebie kobieta, która odważnie dąży do spełnienia marzeń. Wieczorne wyjście z przyjaciółką do klub kończy się małą awanturą i filmikiem wypuszczonym do sieci, który zagraża jej pracy. Dodatkowo kobieta poznaje dwóch mężczyzn, Mikołaja i Konstantego.

Który z nich zdobędzie Gaję?
Kto stoi za wyciekiem filmiku?

Lekka i przyjemna książka, która porywa nas w wciągającą historię Gai i jej dwóch adoratorów, która rozpala zmysły. Została tutaj przedstawiona silna i wyzwolona bohaterka, która nie ukrywa ze lubi niezobowiązujące spotkania z mężczyznami i potrafi korzystać z zycia, ale w pracy to przykładna i dobrze zorganizowana pracownica. Filmik z wyjęcia do klubu obiega sieć, co powoduje nieprzyjemności w pracy, ale również niesnaski w rodzinie.

Gaja. Mikołaj. Kostek.
Ta trójka rozpala do czerwoności. Będzie gorąca i zmysłowo.

Mnie zastanawiało kto udostępnił filmik z Gają. Komu zależało ma zniszczeniu reputacji kobiety? Autorka zaskoczyła mnie zakończeniem, które zapewnia nam kontynuację.

Który z nich zdobędzie Gaję?
Kto stoi za wyciekiem filmiku?

Lekka i przyjemna książka, która porywa...

Gaja lubi stawiać na swoim, jest niewyżyta seksualnie, ale uwielbia też swoją niezależność, realizuje się zawodowo. W jej życiu pojawia się dwóch mężczyzn. Którego wybierze? Iza to jej przyjaciółka, ale czy na pewno powinna jej ufać?
Z chęcią sięgnę po kolejną część.

Z chęcią sięgnę po kolejną część.

15 - Fajna i przyjemna lektura, choć kiedy akcja rozkręciła się na dobre i padły pierwsze podejrzenia czytasz (słuchasz) ostatnią stronę. Świetny zabieg, by sprzedać kolejną książkę, ale dla mnie męka. Czekam cierpliwie na drugą część, bo nic innego mi nie pozostaje ;)
Godna polecenia!

Godna polecenia!

Bardzo dobra książka , czyta się szybko, czysta przyjemność .Mam nadzieję , że autorka napisze dalszy ciąg historii Gai.

Fajna choć z dziwnym zakoczeniem. Słuchając audiobooka czasami się gubiłam co jest rzeczywistością, a co snem

Dobra obyczajówka z nutką pikanterii. Czytało się szybko i płynnie, bo akcja faktycznie ciągle się rozwijała i nie było chwili na ziewnięcie.

Bardzo dobry erotyk, ciekawie się go słuchało. Historia głównej bohaterki jest ciekawa, pokazana jest silna kobieta, która znalazła się w ramionach równie silnego mężczyzny.

• Przeczytane 2022
  • Przeczytane w 2022