Miłość w prezencie

Okładka książki Miłość w prezencie Małgorzata Falkowska, Katarzyna Grabowska, Magdalena Jarząbek, Joanna Jax, Ewelina Nawara, Roma Nowicz, Kennedy Walker, Magdalena Witkiewicz, Agnieszka Zakrzewska
Okładka książki Miłość w prezencie
Małgorzata FalkowskaKatarzyna Grabowska Wydawnictwo: Wydawnictwa Videograf S.A. literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwa Videograf S.A.
2022-01-11
2022-01-11

Piękną antologię miłosną idealną na walentynki napisały znane i lubiane wspaniałe polskie autorki,głównym motywem przewodnim jest miłość❤️❤️
Oczarowały mnie te niezwykłe,super opowiadania miło się je czytało,pochłonęłam książkę bez reszty.
Z zainteresowaniem czytałam tę fajną,lekką książkę❤️❤️❤️

Z zainteresowaniem czytałam tę fajną,lekką książkę❤️❤️❤️

Idealne na Walentynki opowiadania o miłości. Lekkie, gorące historie o uczuciu, które jest piękne w każdym wieku, najważniejsze...

Dzień Dobry Wszystkim. Zapraszam Was na wspaniałe i romantyczne opowieści w dniu zakochanych. Polecam. O to Recenzja.

Autorki: Małgorzata Falkowska, Katarzyna Grabowska, Joanna Jax, Magdalena Jarząbek, Ewelina Nawara, Roma Nowicz, Kennedy Walker, Magdalena Witkiewicz, Agnieszka Zakrzewska.
Tytuł: Miłość W Prezencie.
Wydawnictwo: Videograf.

Jeśli chodzi o tytuły w Antologii, to tym razem nie zdradzę. Polecam czytać, bo nie tylko w walentynki można czuć miłość. Bo zakochani powinni się szanować i kochać przez cały rok. A wiadomo, że walentynki mamy w lutym. Historia jest świetna, ciekawa i nic dodać, ani ująć.
Moja ocena jest wysoka.

Moja ocena to: 1000 /1000.
Książka liczy 352 strony i koniecznie ją przeczytaj. Zapraszam i Pozdrawiam Serdecznie. 😯

Tytuł: Miłość W Prezencie.
Wydawnictwo: Videograf.

Jeśli chodzi o tytuły w...

Taka sobie. Jedne opowiadania są lepsze inne gorsze.

Taka sobie. Jedne opowiadania są lepsze inne gorsze.

Dziewięć pięknych opowiadań, wzruszają, przykuwają uwagę, intrygują. Wszystkie opowiadania łączy nastrojowy, walentynkowy klimat. Miłość, która nie zna żadnych granic i barier, namiętność, pożądanie. Uczucia wibrują, zaskakują samych zainteresowanych. Skrywane tajemnice, bolesne doświadczenia, tęsknota, oddanie, szczęśliwe zakończenia. Pokomplikowane, złożone relacje międzyludzkie, szacunek, wzajemne wsparcie. Imprezy, lekkie podejście do życia, realne niebezpieczeństwo. Rozwód, po który tak trudno ponownie zacząć normalnie żyć. Nieoczekiwane spotkania, trudne wybory, niepewność, brak wiary we własne siły. Pójść za głosem serca czy rozumu? To nasze życie, nasze wybory, warto czasami zaryzykować. Poszukiwanie szczęścia, spełnienia, miłości… Przepełnione ciepłem, wzruszają, bawią, niosą emocje. Dużym atutem jest ogromna uniwersalność. Mamy, w czym wybierać, czym się delektować, nie da się wybrać jednego ulubionego. Łączy je miłość, której każdy potrzebuje i która jest bardzo ważna w życiu każdego z nas. Serdecznie polecam.

Nie spodziewałam się, że antologia może mnie tak zachwycić. Moje ulubione historie to: „Upadły anioł”, „Untouchable”, „Zabójczy szef”, „Gorące zlecenie” i „Mostek miłości”. Ich fabuła bardzo mnie wciągnęła i mam ochotę sięgnąć po więcej książek autorek. Każde z opowiadań zamieszczonych w publikacji ma w sobie to coś i zachęcam Was do ich przeczytania, jeśli lubicie temat walentynek, czy też miłości.

Biorąc udział w maratonie czytelniczym, udało mi się nadrobić zaległą antologię walentynkową. Szczerze żałuję, że tak późno się za nią zabrałam. W każdym opowiadaniu znajdziemy coś innego.
Emocji oraz wypieków na twarzy nie zabraknie. Autorki pokazują, że miłość nie liczy lat, pochodzenie nie powinno być przeszkodą, a przeszłość nie powinna blokować nas na nowe uczucie. To tylko część zagadnień poruszonych w książce, resztę musicie doczytać sami. Ja osobiście polecam i gwarantuję Wam niesamowite spotkania z bohaterami.

"Miłość w prezencie" Małgorzata Falkowska, Katarzyna Grabowska, Magdalena Jarząbek, Joanna Jax, Ewelina Nawara, Roma Nowicz, Kennedy Walker, Magdalena Witkiewicz, Agnieszka Zakrzewska Wydawnictwo Videograf to zbiór dziewięciu opowiadań, które łączy miłość. Miłość to uczucie, którego chce doświadczyć każdy. Jest darem nie osiągnięciem. Czasami warto o nią zawalczyć....

Mam mieszane uczucia - naprawdę dobre są opowiadania Magdy Witkiewicz, Joanny Jax, Agnieszki Zakrzewskiej i Małgorzaty Falkowskiej, a reszta albo przeciętna, albo wręcz żenująca.

"Trzeba odważnie iść do przodu, bo kto to wie, czy za najbliższym rogiem nie czeka na nas szczęście."

Dziewięć polskich autorek stworzyło romantyczne opowiadania, które urzekną wielu czytelników.
Pierwszy raz spotkałam się z takim zbiorem historii, że każda z nich zrobiła na mnie wrażenie i mi się podobała. Nie ma tu słabych opowieści i brawa należą się wszystkim autorkom.
Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jest pełno miłości, czułości, namiętności oraz pożądania. Opowiadania są ciekawe. Różnorodność jest ogromna - od tajemniczych i niespodziewanych spotkań, przez miłość sprzed lat aż po przeżycia pokoleń starszych i młodszych. Ponadto wywołują wiele emocji, wzruszają, zaskakują i chwytają za serce.
Idealna książka na zbliżające się Walentynki, lekka i przyjemna.
Polecam bardzo!

Za możliwość przeczytania dziękuję @videograf.sa

Miłość w prezencie" to zbior dziewięciu opowiadań polskich autorek, które mialam przyjemność przeczytać dzieki wydawnictwu @videograf.sa

Znajdziemy tutaj opisy romantycznej miłości,spotkań oraz randek dwojga osob jednak pojawia sie tez opowiadania nieco pikantniejsze i opisujące doznania mocno fizyczne.
Pojawiaja sie tu autorki ktore znam z innych powiesci ale tez i takie ktorych dziel nie mialam okazji jeszcze przeczytac.

Pojawiaja sie tu autorki ktore znam z innych powiesci ale tez i takie...

• Przeczytane 2022
  • Polscy autorzy