The Hoodie Girl

2022-04-27
2022-04-27
Olga Kwiecień
New Adult NA wattpad

Poszarpana, jakby ktoś próbował z 10 "młodzieżowek" zrobić jedną...

Poszarpana, jakby ktoś próbował z 10 "młodzieżowek" zrobić jedną...

Jaka to była urocza historia! No wprost przepadłam dla niej!

„The hoodie girl” która była tak bardzo komfortowa, że pozwoliła mi odetchnąć od tych ciężkich książek, po które ostatnio sięgałam. Napisana z perspektywy obojga bohaterów, którą wręcz uwielbiam!

Szkolny bad boy i szara, skromna dziewczyna. To duet, który lubię najbardziej. Niby temat oklepany, ale autorka bardzo fajnie poprowadziła fabułę, a pokazanie perspektywy obojga bohaterów wyszło tylko i wyłącznie na plus, ponieważ mogłam ich lepiej poznać, przyjrzeć się ich przyszłość i zobaczyć jak wielki wpływ miała na nich.

Autorka ma bardzo fajne, przyjemne i lekkie pióro, przez co przez książkę się wręcz płynie. Nie zabraknie tu również dobrej dawki humoru i emocji. Ja polecam z całego serca! Napewno sprawdzi sie jako chwila oddechu przed cięższymi pozycjami

Jaka to była urocza historia! No wprost przepadłam dla niej!

,, The Hoodie Girl '' to urocza i słodziutka historia o dwojgu zupełnie innych od siebie ludzi , ktorzy znajdują wspólny język i się w sobie zakochują .
Wren i Asher są bohaterami , z którymi wielu z nas może się utożsamiać . Mają swoje problemy i dużo przeszli , ale zawsze mają siebie .
Lubię takie ciepłe opowieści ze szczęśliwym zakończeniem , podnoszą na duchu , dają nadzieję i pomagają uwierzyć w prawdziwą miłość i bratnie dusze .

Przyjemny młodzieżowy romans. Duży plus za perspektywę obojga bohaterów. Fabuła przemyka lekko praktycznie bez większych dramatów, co w sumie też na plus, bo czasem ilość problemów jaką autorzy zwalają na nastoletnie postaci... Dlaczego więc tylko 5? Książka trochę topornie napisana, widać słaby warsztat, momentami nużąca.

Zacznę od tego, ze jest to moja pierwsza przeczytana książka z wattpada i wiecie co ? Mega pozytywnie mnie zaskoczyła. Przede wszystkim bardzo przyjemna i lekka młodzieżówka. Historia dwójki nastolatków sama w sobie jest urocza typowy szkolny gwiazdor typu Bad Boy i szara skromna dziewczyna - Temat jakich wiele. Mimo że bohaterowie mają swoją przeszłość to autorka pokazała ich w pozytywny sposób, że właśnie ta przeszłość mimo że była zła okazała się dla nich ratunkiem.
Książka jest ciekawie napisana, młodzieżowym językiem ale starszy czytelnik również się w niej odnajdzie, można się przy niej pośmiać, odprężyć, Idealna dla kogoś kto chce tak jak ja przewietrzyć głowę od kryminałów, ponieważ nie ma tu żadnego drugiego dnia, nie trzeba się zastanawiać tak bardzo nad fabułą czy jakimiś ukrytymi zagadkami, przesłaniami. Na letni wieczór - w sam raz !

Fajna książka ale taki standart

Fajna książka ale taki standart

Ta książka urzekła mnie swoją prostotą oraz lekkością, mimo poruszanych bardzo ważnych tematów. Czułam, że ta książka ma w sobie przekaz i nie zawiodłam się jak bardzo duży i jak do wielu sytuacji w życiu codziennym możemy sobie przypisać historie wszystkich bohaterów. Była to naprawdę urocza historia Wren i Ashera. Mocno schematyczny motyw cichej myszki i kapitana drużyny, ale to co tu się zadziało było wyróżniające się na tle innych historii. Zdecydowanie polecam tą jakże momentami cukierkową fabułę, jednakże smak goryczy również autorka dodała do treści.

Okej, okej… typowy wattpadowy wątek cichej myszki i popularnego chłopaka…🙈 ale za to jaki odjechany🔥 - jestem zakochana w tej książce, w jej bohaterach, fabule, emocjach..❤️
Strasznie podoba mi się okładka tej książki i z wielką chęcią kupiłabym ją tylko dlatego, żeby mieć tą książkę (nawet jeśli już przeczytałam ją w wersji elektronicznej🙈😂),ale wracając..
Mimo oklepanego wątku, książka jest bardzo wciągająca.. 🔥 byłam bardzo ciekawa sekretów, które skrywa Wren - i uwaga - nie zawiodłam się❤️😍, to co otrzymałam złamało mi serce💔, ale i tak było warto❤️‍🩹
Sami bohaterowie są świetnie napisani. Wren - cicha, skryta, tajemnicza, ale z charakterem.🥀 No i Asher - ten popularny chłopak - tak słodki i kochany.. (MAŁY SPOILER: Ash ma małą siostrę (która jest równie słodka) i to jak się nią zajmuje… i o nią dba.. no po prostu się rozpływam.. 🥵)W dodatku Ash ma świetnych przyjaciół, z których tekstów nie mogłam się nie śmiać.😂😍
Jeśli chodzi o minusy…(tak jakieś się pojawiły).. a dokładniej jeden minus, czyli szczegółowo opisane akcje hokejowe🙈, ja jako osoba, która ma zero doświadczenia w sporcie, po prostu nie rozumiałam wszystkiego (w sensie jakiś skomplikowanych, hokejowych pojęć),i się trochę nudziłam czytając te opisy. Ale mimo tego, książka była świetna
Bardzo, bardzo ją każdemu polecam!!!!❤️

Mimo oklepanego...

Fajna, zabawna i lekka młodzieżówka. Szybko i przyjemnie się ją czyta!

Fajna, zabawna i lekka młodzieżówka. Szybko i przyjemnie się ją czyta!

• Audiobooki
  • Romans