Szpilki z Wall Street

Okładka książki Szpilki z Wall Street Iga Daniszewska
Okładka książki Szpilki z Wall Street
Iga Daniszewska Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Rodzina Clark (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Rodzina Clark (tom 1)
NieZwykłe
2021-11-10
2021-11-10

Nic specjalnego. Miejscami nudnawa i nielogiczna. Autorka w połowie ksiażki, chyba zapomniała, że główna bohaterka przeszła piekło i szybko z tego wyszła dzięki terapii. Zdecydowanie za szybko. Nie mówiąc o tym, że pewne teksty i zachowania głównego bohatera, u osobie po takich przejściach, powinny wzbudzić chociażby jakiekolwiek wątpliwości.

Fajna historia, świetne dialogi. Polecam.

Fajna historia, świetne dialogi. Polecam.

Fajnie się czyta, sporo zabawnych momentów no i SZPILKI 🥵 Zakończenie plus tajemnica, która ukrywał Dylan bardzo mi się podobała. ♥️ Zabieram się za drugi tom i jestem bardzo ciekawa co tam znajdę!

Czytałam w opiniach, że to najlepsza książka autorki.. jeśli to prawda, to boję się sięgnąć po kolejne. Ale sięgnę po jeszcze jedną, żeby się przekonać. Bo styl Igi nie najgorszy, tylko treść.. absurdalna, żeby nie napisać: głupia. Różnica w zachowaniu Olivii pomiędzy jej pierwszym związkiem, a związkiem z Dylanem? - no nierealna. Sama Liv - postrzelona, czasem wręcz odpychająca. Dylan - ciepłe kluchy. Początek jeszcze ujdzie, potem słodko, że aż mdli. Chemia między nimi nijaka. Dla mnie zmarnowany potencjał, ale przeczytałam, a to już sukces, bo inne tego typu rzucam najdalej w połowie..

Bardzo dobry romans biurowy z motywem hate-love. Powiedzieć, że Olivia z Dylanem się nie lubią to jak nic nie powiedzieć. Oni się ledwo tolerują. Jego wkurzają jej szpilki, które co krok uderzają o posadzkę. Ona nie może znieść kolejnej odhaczonej panny na jego liście podbojów.
Uwielbiam ich wymianę zdań, typowe enemies to lovers. Jest też humor, więc autorka mnie kupiła. Historia bardzo przyjemna, typowy relaks po ciężkim dniu.

"Dylan, pieprz mnie."

"Dylan, pieprz mnie."

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Do tej pory nie mogę uwierzyć jak przegapiłam fakt, że zaczęłam tę serię od drugiej części 🤭
"Dziewczyna z biblioteki" bardzo mnie zauroczyła więc to była tylko kwestia czasu i to nawet niezbyt długiego jak sięgnę po kolejną książkę Autorki.

I kurcze, ogółem poza sexami, które mnie tutaj drażniły 🤭 niby nie mam się do czego przyczepić ale się jednak przyczepię.

Mocno liczyłam, że duet opisany w tej części zmiecie mnie swoją charyzmą z powierzchni ziemi. Tak się nie stało i szkoda ale nie mogę też powiedzieć, że źle się przy niej bawiłam, o nie. To dobry romans, który ma w sobie to, co mieć powinien. Fajnych ścierających się na początku bohaterów, przewidywalną historię ale taką przez którą z chęcią idzie się razem z nimi i niewielką dawkę humoru. Główna bohaterka ma pazura, ale takiego mniej ostrego niż się spodziewałam 🤭 a główny bohater za szybko stał się fajny 😂 No nie dogodzisz 😂🤭😂
Jedno jednak trzeba przyznać, książka ma swój klimat i dobrze się ją słuchało 😃

Tak się zastanawiam, że skoro tym razem druga część jest dużo lepsza od pierwszej, to mam ogromną chrapkę na trzecią 🤭😂

Mocno...

Prosta fabula, zdrowa dawka humoru i bohaterowie, których łatwo polubić, czyli idealna lekka pozycja na wieczór.

"Zawahała się przez chwilę, a później na jej twarzy pojawił się podstępny uśmieszek. Wiedziałem, że w jej głowie właśnie powstał genialny plan jak doprowadzić mnie do szału."

O historii Olivii i Dylana słyszałam wiele, a i samą książkę miałam od jakiegoś czasu w biblioteczce. Jednak to dopiero namowy mojej siostry sprawiły, że po nią sięgnęłam.
I uważam to za dobre posunięcie. Książka przypadła mi do gustu.
Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, ale zostałam oczarowana jej piórem i teraz mam w zamiarze nadrobić zaległości jeśli chodzi o jej powieści.
Przede wszystkim podobało mi się z jaką swobodą tworzy rozdziały i sposób w jaki kreuje bohaterów. Ta dwójka dostarczyła mi wiele rozrywki. W szczególności, gdy dochodziło między nimi do sprzeczek. Wtedy niemal płakałam ze śmiechu.

Historia była wciągająca, a minuty z nią płynęły nieco inaczej.
Fabuła mnie zachwyciła. Pozwoliła oderwać od rzeczywistości.

Jestem na tak. Polecam. Szczególnie teraz, w ten wakacyjny czas, kiedy to szukamy czegoś lekkiego co czytania.

I uważam to za dobre...

Biurowy romans, humor, trochę tajemnic.
Szybko się czyta.

Biurowy romans, humor, trochę tajemnic.
Szybko się czyta.