Storm

Okładka książki Storm Anna Wolf
Okładka książki Storm
Anna Wolf Wydawnictwo: Akurat Cykl: Storm Riders MC (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Storm Riders MC (tom 2)
Akurat
2021-11-24
2021-11-24
9788328719347

Moja ulubiona część

Moja ulubiona część

#StormRidersMC zna już większość czytelników, lubiących motocyklistów – lub mających, jak ja, szajbę na ich punkcie 🤪
Sięgając po jakąkolwiek książkę z tego gatunku, od razu czuje zapach skóry, benzyny i tytoniu. Głupie? Może, ale moje 😎

Tym razem autorka pozwoli nam bliżej poznać Sainta – mojego ulubieńca 😁 Odkąd tylko pojawił się w historii, to od razu wkradł się do mojego czarnego serca. Zaintrygowała mnie jego przeszłość oraz wybory, dlatego z ogromną przyjemnością zasiadłam do lektury tej części.

Nie tajemnicą jest, że Saint to babiarz. Mężczyzna nie wyobraża sobie stałego związku ani tego, że mógłby zostać ograniczony przez kobietę. Przygodny seks to jego drugie imię 😏

Jak to w życiu bywa – kosa trafia na kamień.
Ładny kamień 😎

Hazel pojawia się w momencie, w którym klub wojna klubów się wzmaga. Mężczyzna, próbując ją ochronić, bierze ją pod swoją opiekę.

Czy klub przetrwa?
Czy Saint złamie swoją przysięgę?

🤎🤎🤎🤎🖤🖤🖤🤎🤎🤎🤎

To był czad – ale cóż się dziwić, MC tak już ma 🤪
Powieść się nie czyta, ją się pochłania!
Otwierając książkę, wkraczasz do niebezpiecznego świata, jakim jest klub motocyklowy. Jeśli raz ich pokochasz, to przepadniesz na zawsze.

Mnie ona bardzo się podobała i już nie mogę się doczekać kolejnego tomu.

Storm rozwala system ! Czyta się jednym tchem.
Bardzo kibicowałam jemu i Summer. Z jakim skutkiem? Przekonajcie się sami. Warto!

Storm rozwala system ! Czyta się jednym tchem.

❤️RECENZJA ❤️
Seria:"Storm Riders MC"
#wydawnictwoakurat @grzeszne_ksiazki
Autor;Anna Wolf @annawolf.autor
Moja ocena 9/10☆
Natknęłam się na tę książkę w Biedronce ,gdzie na literaturę było 50%taniej na drugą sztukę.
Zakupiłam przeczytałam i przychodzę do was z recenzją:
Oczywiście ja ,jak to ja,nie doczytałam, że to drugi Tom,ale jak już się wciągnęłam, to się okazało,że wcale nie trzeba czytać pierwszej części. Mamy tu twardych braci, którzy są członkami klubu motocyklowego ,którzy na codzień są twardzielami,lecz potrafią pokochać całym sercem.

Summer
jest matką 4 letniego synka ,niedawno straciła pracę, jedzie do swojej bliskiej kuzynki ,która jest jedyną jej rodziną i może pomóc jej odbić się od dna.Niespodziewanie okazuje ,się, że facet, który złamał jej serce ,nazwał Dzi...I wyrzucił ze swojego życia, nie wierząc, że jest z nim w ciąży to nikt inny jak prezes Gangu motocyklowego STORM.

Kobieta go nienawidzi ,a przecież kiedyś kochała go całym sercem.Storm kiedyś został oszukany i dlatego jej nie wierzył, Summer jest dumna i tak łatwo się nie ugnie.

Co zrobi Storm kiedy odkryje ,że od 4 lat ma syna??Czy zrozumie,że Summer jest jego miłością?Czy Summer mu wybaczy co zrobił?

No cóż powiem wam,że świetnie się bawiłam ,no dobra uwielbiam Summer ,że na prawdę długo walczyła ,zanim mu wybaczyła.Sporo się musiał namęczyć żeby ją odzyskać, świetnie się bawiłam, czytając jak Summer go drażniła 🥰

Jedyne zastrzeżenie jakie mam to słownictwo, partnerki nazywane STARYMI ,oraz na co drugiej kartce Słowo CIPKA, trochę dla mnie tego było za dużo 🫣
Dlatego odejmuje jedną gwiazdkę, nie mniej jednak ,historia świetna i jestem ciekawa historii Knoxa ,którego bardzo tutaj polubiłam..
Polecam

❤️RECENZJA ❤️
Seria:"Storm Riders MC"
#wydawnictwoakurat @grzeszne_ksiazki
Autor;Anna Wolf @annawolf.autor
Moja ocena 9/10☆
Zakupiłam przeczytałam i przychodzę do was z recenzją:

Już poznaliśmy jednego z bikerów a teraz czas przyszedł na ich prezesa. Każdy z nich nosi w sobie jakieś demony przeszłości. Nikt nigdy nie powiedział, że w życiu jest tak łatwo i właśnie doświadczyła to Summer, która kiedyś pokochała i została porzucona i oskarżona o kłamstwo. To było pięć lat temu i wiele przeszła, aby przeżyć i nie dać poddać się. Teraz, kiedy zwolniła się z pracy postanowiła poszukać pomocy u kuzynki, czyli Connie. Tylko nie wie, że w tym samym miasteczku przebywa jej były kochanek i ojciec Arona.

Storm wiele już przeszedł już w swoim życiu, lecz przeszłość nie daje mu o sobie zapomnieć. Kiedy zauważa na ślubie Summer nie dowierza własnym oczom, czemu się tu pokazała. Postanawia raz na zawsze rozmówić się z dziewczynom i kazać się jej wynosić z ich klubu. Kobieta postanawia postawić się mu gdyż nie jest tą sama osobą, co kilka lat temu. Lecz ktoś chce zniszczyć klub Storm Riders MC, do czego mogą posunąć się te osoby?

Powieść ta porusza bardzo ważne tematy, które możemy zauważyć w życiu codziennym. Jest to skomplikowana historia pełna tajemnic, uczuć i emocji. W życiu tak bywa, że tracimy tych, co najbardziej kochamy w najmniej spodziewanym momencie. Jest to piękna historia i taka prawdziwa. Język i styl autorki jest przyjemny w odbiorze a postacie są ciekawie wykreowane, że nie sposób odłożyć książki na bok dopóki nie skończy się czytać. Zakończenie powieści jest zaskakujące, bo chyba nikt z nas nie spodziewałby się takiego zakończenia.

2001

Bardzo liczyłam, że historia Summer i Storma będzie bardziej ciekawa, niż pierwsza część, ale niestety się przeliczyłam.
Do tego autorka oparła się chyba na powieści Wylde, tylko w mniej ciekawy sposób opisała swoją historię.
Nie polubiłam głównych bohaterów bo ich zachowanie doprowadzało mnie do szału.
Rozumiem nienawiść Summer, która została odrzucona przez Storma, gdy dowiedział się o jej ciąży.
Rozumiałam też Storma, który myślał, że nie może mieć dzieci i dlatego nie dał się nabrać na ten chwyt po raz drugi.
Ale nie rozumiem ich obecnego postępowania, braku porozumienia, bo mimo, że mieszkali razem, to postępowali jak dzieci.
Zabrakło mi tutaj czegoś, co sprawiłoby, że zacznie się wreszcie coś dziać między nimi i sprawi, że sytuacja pomiędzy bohaterami nabierze iskier, bo te słowne przepychanki na dłuższą metę były dla mnie nudne i męczące.
W tej powieści wieje nudą, poza jednym wyjątkiem jakim jest porwanie, prawie nic się nie dzieje. I jeszcze żenująca jak dla mnie walka Summer z jedną z klubowych dziwek.....czy tak się okazuje miłość.
Na szczęście jest trochę mniej przekleństw i wulgaryzmów i to chyba jedyna zaleta tej powieści.
Mnie się niezbyt podobała, ale każdy ma swoje zdanie , więc najlepiej przeczytać samemu i ocenić.

Nie polubiłam głównych bohaterów bo ich zachowanie doprowadzało mnie do szału.
Rozumiem nienawiść Summer, która została odrzucona przez Storma, gdy...

Książka o niegrzecznych chłopcach i odważnych kobietach. Fajnie się czyta, aczkolwiek akcja nie jest wymagająca.

Lepsza niż pierwsza część. Denerwuje mnie traktowanie kobiet w książkach Wolf. Barwne epitety, których autorka używa określając płeć piękną, w wielu miejscach psują atmosferę.

Książka przeczytana jednym tchem. Urzekła mnie upartość Summer. To pierwsza przeczytana książka z tej serii i zamierzam się wziąść za następne. Polecam z dawką adrenaliny i ciekawości co będzie dalej.

Druga część serii o gangu motocyklistów spod pióra Anny Wolf. Wciągająca,z poczuciem humoru i samczymi potyczkami 😁. Seria godna przeczytania.

• Romans