Fotografuj Sercem

Michał Brzegowy
2021-10-27
2021-10-27
fotografia poradnik psychologia sztuka

Książka fatalna, autor buc. Dramat. Nie kupować, nie piracić, nie czytać. Szkoda czasu, szkoda nerwów. Szkoda poświęcać uwagi na wypociny narcyza, który o fotografii wie dwie rzeczy. Najładniejsze zdjęcia wychodzą z połączenia trybu auto i filtrów z lightrooma.

Ostatnio miałam nieprzyjemność przeczytać tę grafomanię….
Mam problem z oceną tej książki, ponieważ wskazówki techniczne i czystą wiedzę jaką można z niej wyłuskać oceniam na 3/10 - lecz styl pisania autora jest potwornie irytujący i po prostu nudny 1/10. Jedno jest pewne - pozycja zdecydowanie kiepska.

Ostatnio miałam nieprzyjemność przeczytać tę grafomanię….

Jeśli chcesz nauczyć się robić zdjęcia, które chwytają za serce, to musisz przeczytać właśnie tę książkę.

Przedstawia zarówno techniczne aspekty samego procesu fotografowania, jaki sprzęt i programy używać, jak pracować z klientem, jak znaleźć swój styl obrabiania zdjęć oraz jak wyrażać siebie poprzez to co robisz.

Fakt, że książka napisana jest przez osobę, która jest zarówno znakomitym fotografem jak i psychologiem sprawia, że nie znajdziesz drugiej takiej pozycji jak książka Michała. Wiedza, którą potrzebujesz do robienia pięknych ujęć jest tu przedstawiona obok równie praktycznych porad dla wypracowania Twojego dobrego nastawienia do siebie, innych ludzi i swojej twórczości.

Podsumowując: must have na półce! :)

Fakt, że książka napisana jest przez osobę, która jest...

• Fotografia
  • Poradniki