Specnaz w Afganistanie

Afganistan : vojna razvedčikov
83-11-09510-8
historyczna
Marcin

Działania jednostek specjalnych w okresie sowieckiej inwazji na Afganistan, zapoczątkowanej atakiem grupy uderzeniowej Specnazu na pałac prezydencki w Kabulu i likwidacją ówczesnego prezydenta kraju Hafizullaha Amina. Dopiero po udanym zapoczątkowaniu działań przez komandosów do Afganistanu, wykonując internacjonalistyczny obowiązek, wtargnęły jednostki pancerne i rozpoczęła się krwawa wojna. Bogato ilustrowany album informator zawiera unikalne zdjęcia korespondentów wojennych.

lam4 | 2015-06-22

Odważni ludzie w górach Afganistanu. Walczyli, umierali. Ich wojna była kolejną i jedną z wielu które były.

Shotowsky Szot | 2018-01-22
grzokita | 2016-01-01