Przepis na zdrowe serce. Cholesterol pod kontrolą .pl

Okładka książki Przepis na zdrowe serce. Cholesterol pod kontrolą .pl Łukasz Subsar
Okładka książki Przepis na zdrowe serce. Cholesterol pod kontrolą .pl
Wostok HR
2021-08-31
2021-08-31
Zdrowie Cholesterol Dieta książka Przepisy Edukacja ChUK

Wybitnie nieciekawa, większość ogólniki, pro-lekarska. Cholesterol zły, max 1 jajo dziennie, statyny to zbawienie świata. Miałem nadzieję na coś innowacyjnego w stylu jak dobrze ułożyć dietę keto / wysokotłuszczową, na której dobrze ułożone kwasy tłuszczowe regulują cały profil lipidowy. Myślę, że każdy z nas mógłby taką książkę napisać, wystarczy kilka pierwszych stron z google i już :)

Jestem ciekawa czy w praktyce książka tak samo mnie zaciekawi jak w opisie. Jestem zainteresowana zakupem, tematów o zdrowiu nigdy za wiele

Czemu wystawiacie książkę skoro ma być za miesiąc??! Wprowadzacie ludzi w błąd!!!

Mam przeczucie, ze ta książka może mi pomóc. Opis zachęcający, rzetelny, przekazuje dużo informacji, a niestety zmagam się z negatywnym stanem zdrowia i dlatego tu trafiłam. Szukam dla siebie odpowiedniego poradnika i diety, aby poprawić swoja kondycje organizmu, na pewno zaopatrze się w tę pozycję :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Szczerze powiedziawszy to nigdy nie interesowałem się cholesterolem i go nie badałem. Żona od jakiegoś czasu stosuje diete i namawia mnie na zmiane nawyków żywieniowych. Opis książki zachęca do zakupy, myślę że się skuszę.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zamówiłam i nie moge sie doczekać :-)

Zamówiłam i nie moge sie doczekać :-)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na tym portalu przebywam dosyć często i muszę przyznać, ze ta okładka mnie bardzo przekonuje. Badałam swój cholesterol i wyniki niestety nie są zadowalające. Mysle że zaopatrzę się w ten poradnik, to coś co powinno być na półce każdej takiej osoby jak ja.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Długo czekałam na taką książkę, uważam, że brakuje na rynku takich produktów, myślę, że książką będzie dla mnie idealna.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ksiązka zapowiada się interesująco, jeszcze nie miałam okazji bliżej przyjrzeć się takim poradnikom. Skłoniło mnie do refleksji, aby zadbac bardziej o siebie. Praca, dom i dzieci sprawiaja, że człowiek przestaje myśleć tak dobitnie o sobie i skupia się na innych rzeczach. Oczekuje z niecierpliwością :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na pierwszy rzut oka bardzo ciekawa, chciałabym w końcu zadbac o swoje serce, mam problem z podwyższonym cholesterolem od blisko 10 lat, ciągle chodze po lekarzach i nic to nie pomaga. Czekam, aż bede mogła przeczytać tą książke

Dodaj cytat z książki Przepis na zdrowe serce. Cholesterol pod kontrolą .pl