Boski lekarz. Sekrety leczenia chorób przewlekłych i niewyjaśnionych

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
zdrowie, medycyna
youstyna

Czy jesteś zdezorientowany przez sprzeczne zalecenia lekarzy? Czy rosnący odsetek zachorowań na nowotwory i inne schorzenia powoduje u ciebie niepokój i potrzebę zabezpieczenia się przed chorobą? Próbowałeś już wszystkiego, odwiedziłeś wszystkich możliwych specjalistów, a nie widzisz żadnej poprawy? Anthony William, jedyny lekarz, który korzysta z duchowych przesłań, pomógł dziesiątkom...

Anthony William, jedyny lekarz, który korzysta z duchowych przesłań, pomógł dziesiątkom tysięcy ludzi pozbyć się dolegliwości, które zostały błędnie zdiagnozowane, były nieskutecznie leczone lub uznane przez lekarzy za nieuleczalne. Robi to poprzez słuchanie boskiego głosu, który dosłownie mówi mu do ucha, co leży u podstaw bólu lub choroby i co trzeba zrobić, aby przywrócić zdrowie. Jego metody osiągają spektakularne rezultaty, nawet u tych, którzy latami bezowocnie szukali wsparcia i rożne formy uzdrawiania nie przyniosły im ulgi. W tej rewolucyjnej książce otwiera drzwi do całej wiedzy zdobytej w ciągu 25 lat praktyki. O wielu wymienionych dolegliwościach nauka jeszcze nie słyszała, a większość nie była opisywana nigdy wcześniej.

Boski lekarz podaje wiele naturalnych sposobów zwalczenia kilkudziesięciu chorób i ukrytych epidemii, które nękają ludzi, takich jak: fibromialgia, wypalenie nadnerczy, zaburzenia równowagi hormonalnej, choroba Hashimoto. Prezentuje zasady profilaktyki i regeneracji przy schorzeniach neurodegeneracyjnych, depresji, przewlekłych zapaleniach. Radzi jak poprawić trawienie i oczyścić organizm, a nawet podaje spis najzdrowszych potraw świata. Oferuje również metody przywrócenia równowagi duchowej po chorobach emocjonalnych.

źródło opisu: http://www.empik.com/boski-lekarz-sekrety-leczenia...(?)

źródło okładki: http://www.empik.com/boski-lekarz-sekrety-leczenia...»

pralka55 | 2019-06-29
Na półkach: 2019, Przeczytane, Posiadam

Jako że jestem zwolenniczką naturalnych metod leczenia ksiązka mi się podobała. Jednak nie dowiedziałam się z niej niczego o czym wcześniej bym już nie czytała. Przeglądając opinie na różnych forch na temat tej książki, pojawiają się informacje, że autor robi z siebie Boga i ujawnia jakiś tajemniczy przepis na choroby. Ale czy nie jest w tym trochę a nawet dużo racji że zdrowe odżywianie i pozytywne nastawienie potrafią zdziałać cuda?
polecam

Kamila Ka-cka | 2018-05-07
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Posiadam, 2018
Przeczytana: 07 maja 2018

Świetna książka, będę do niej wracała napewno i to nie raz. Spodoba sie czytelnikowi, który stawia na naturalne metody leczenia czy dbania o swój organizm. Dobre jest to, ze przy rozdziale z dieta oczyszczająca, została dodana tabelka z przykładowym menu na trzy dni. 👍😊

Sporo wątpliwości po przeczytaniu 50 stron.
Kto uzdrawia? Skąd wziął się dar autora?
Prawdziwym Uzdrowicielem, jedynym Boskim Lekarzem jest tylko Bóg. Tu mam wrażenie, że ktoś próbuje włazić w Jego buty.

Ze wstępu: "W mojej książce zawarłem wiedzę tajemną. Nie dysponuje nią
żaden specjalista, nie trafiła na karty książek ani do internetu.
Nikt jej nie opisał – ja jako pierwszy wydobywam ją na światło dzienne.
Nie jestem lekarzem. Nie dysponuję doświadczeniem medycznym.
Ale wiem o zdrowiu więcej niż ktokolwiek inny.
Potrafię wytłumaczyć pochodzenie chorób przewlekłych i tajemniczych,
często błędnie diagnozowanych, leczonych i klasyfikowanych, i to nawet jeśli objawy przeczą identyfikacji.
Już jako dziecko pomagałem innym uporać się z problemami.
Ale nadszedł czas, żeby dopuścić do tajemnicy moich czytelników.
Posłuchaj opowieści o Duchu."
Tjaaa...