Twój mózg. Jak zadbać o siebie naprawdę

Wydawnictwo: Wydawnictwo Andromeda
zdrowie, medycyna
letka82

źródło okładki: www.empik.com

Fornarina | 2019-02-25

Sympatyczny zbiór porad m.in. z dietetyki, psychologii, sportu i szeroko rozumianego, modnego ostatnio "coachingu", które mają pomóc dobrze funkcjonować naszemu mózgowi. W sumie nie ma tu niczego szczególnie odkrywczego lub zaskakującego. Wszystko zostało już wcześniej wymyślone i powiedziane. Autor jednak poczynił starania, by całą tę wiedzę zgrabnie zebrać w tej małej książeczce, przystępnie opisać używając bardzo prostego języka i dowcipu. Jeśli każdemu kto ją przeczyta uda się zapamiętać choć jedną ze wskazówek i trwale się do niej stosować, to jest to lektura godna polecenia :)

olgazzm | 2019-02-18

Ja takie książki przepuszczam przez filtr i sprawdzam jakość informacji, tutaj się nie zawiodłam, dużo przydatnej wiedzy. Do tego napisana przyjemnym językiem, ma humorystyczne momenty, można ją "połknąć" w jeden dzień. Jednak przydałyby się jeszcze korekty: technicznie słabo, brakuje kropek w wielu widocznych miejscach, paru przecinków, czasem słaba składnia zdania. Ładne wydanie, ale jak dla mnie za duże marginesy.

Megala | 2019-02-11
Przeczytana: 11 lutego 2019

Polecam. Książka bardzo dobra. Napisana prostym, zrozumiałym językiem i z humorem. Zawiera dużo praktycznych porad i wskazówek ja zadbać o prawidłowe funkcjonowanie mózgu. Dużo ciekawych tematów takich ja np. stres, depresja, sen, co zrobić aby się wyspać, co jeść aby wzmocnić pamięć i jak ćwiczyć mózg by jak najdłużej nam służył :).

Scarlett | 2019-04-14
Przeczytana: 14 kwietnia 2019

Sporo błędnych informacji (np. autor twierdzi, że smażenie na oleju rzepakowym jest szkodliwe). Żarty może i śmieszne, jednak nieprawdziwe informacje porządnie obniżają ocenę tej książki w moich oczach.

Małgosia | 2019-04-14
Na półkach: 2019, Przeczytane