Oszustka

2021-07-14
2021-07-14
2020-04-21
Łukasz Błaszczyk

Świetny audiobook. Bardzo polecam ją do odsłuchania.

Świetny audiobook. Bardzo polecam ją do odsłuchania.

Troszkę za długo się to wszystko rozkręca , fabuła ciągnie się i ciągnie , spokojnie można było by to zmieścić w krótszej książce
Ale ogólnie ciekawa , zakończenie dobre

Ale ogólnie ciekawa , zakończenie dobre

Genialna!

- choć nie wskazuje na to okładka ani polski tytuł (oryg. "Pretty Things")
Janelle Brown ma dla swoich bohaterów wiele współczucia, a ich historie przedstawia pięknym literackim stylem.

Bardzo polecam!

Genialna!

- choć nie wskazuje na to okładka ani polski tytuł (oryg. "Pretty Things")

Bardzo polecam!

Trochę "damskawa" literatura, ale... podziwiam styl pisarski i świetną fabułę! Napisać takie cuś - to trzeba mieć głowę na karku!

#3/52 #oszustka #janellebrown
"Oszustka" to jedna z ciekawszych książkę jakie w ostatnim czasie czytałam/ słuchałam. Wciągnęła mnie tak, że nie mogłam się od niej oderwać. Świetnie ukazuje jak wierzymy w to co widzimy na instagramie, a życie ludzi których podglądamy i im zazdrościmy często wygląda zupełnie inaczej. Pomimo, iż ta książka ma 500 stron kompletnie tego nie odczułam tak byłam wkręcona😅 spodobał mi się styl autorki, jej narracja i zwroty akcji. Chętnie sięgnę po kolejne książki, jeśli będą dostępne 😊

#3/52 #oszustka #janellebrown

Niezła, chociaż spodziewałam się czegoś mocniejszego. Plusem jest ładny styl autorki,

Kolejna przeciętna książka, którą dzisiaj recenzuję. Początek bardzo obiecujący, ale potem zrobiło się jakoś opero-mydlanie. Gdyby odchudzić opowieść o połowę ze zbędnych dygresji i wynurzeń bohaterów to może byłoby lepiej.

Świetna książka, pierwsza w mojej kolekcji od tej autorki. Problemy i historie bohaterów, podział narracji i tyle zwrotów akcji- to powody, dla których każdemu polecam ten wspaniały thriller!

Bardzo dobra i trafiła w punkt w moje około-socialmediowe przemyślenia ostatnich tygodni. A tak poza tym, podaję słowo klucz: sonder (eng.),po raz kolejny.

Nina jest sweitna oszustka i zlodziejka. Wraz ze swoim partnerem okrada najbogatszych ludzi i dobrze im to wychodzi. Kradna tylko to co mozna sprzedac z zyskiem ale nie wzbudzajac podejzen.Wszystko idzie swietnie do czasu bo jak wiadomo nic nie trwa wiecznie. Nina dowiaduje sie o chorobie matki i postanawia wrocic do domu.Niestety okazuje sie ,ze matka ma raka a koszty leczenia sa wieksze niz dziewczyna zakladala. Planuje wiec kolejna ostatnia jak zaklada duza kradziez tym razem w ramach zemsty za dawne czasy.Czy uda sie jej i tym razem.Ksiazka trzymajaca w napieciu. Swiat realny pomieszany z wirtualnym .Swiadomosc tego ,ze raz wrzucone do internetu pomimo usuniecia juz tam zostaje a nawet najmniejszy wpis pozwala poznac kogos na wskros.

Video

Video