Red & Green

Weronika Kowalska Wydawnictwo: Media Group Consulting fantasy, science fiction
Media Group Consulting
2021-06-05
2021-06-05
fantasy dla młodzieży przygoda magia fantastyka weronika kowalska blizniaczki red&green redandgreen

Okładka książki Szalona siódemka. Wakacje Weronika Kowalska, Sylwester Kowalski
Szalona siódem... Weronika Kowalska, ...

Świetna książka, bardzo fajnie napisana. Polubiłam bohaterów od pierwszych stron. Bardzo polecam!

Czy na okładce nie znajduje się przypadkiem art Yennefer?

Czy na okładce nie znajduje się przypadkiem art Yennefer?

"Red & Green" obowiązkowo trafiła na półę z ulubionymi. Świetna książka, wciągnęłam się od samego początku. Pomysły głównych bohaterek cały czas mnie zaskakiwały. Oprócz szybko toczącej się akcji jest tu również rozwiniętych wiele intrygujących wątków. Autorka ma lekki styl pisania dlatego czyta się szybko i z przyjemnością. Polecam!

• Do rozważenia

Dodaj cytat z książki Red & Green