Kraina Duchów Darcey

Media Group Consulting
2024-02-29
2024-02-29

Okładka książki Szalona siódemka. Wakacje Weronika Kowalska, Sylwester Kowalski
Szalona siódem... Weronika Kowalska, ...

Od chwili, gdy pierwszy raz wkroczyłam do tajemniczej Krainy Duchów razem z Darcey - przepadłam. Fabuła jest intrygująca, a każda strona przynosi nowe zaskakujące zwroty akcji. Zazwyczaj podczas czytania książek fantasy, potrafię przewidzieć co wydarzy się dalej, lecz nie tym razem. Gdy już wydawało mi się, że wiem jak potoczy się akcja, okazywało się, że jest zupełnie inaczej.
Podziwiam sposób, w jaki autorka buduje napięcie i dba o detale. Czytając opisy czułam się tak, jakbym naprawdę była w Krainie Duchów. To bardzo ciekawy świat. Jest w nim pełno magicznych istot i miejsc. Kawiarnie gdzie można znaleźć smaki wszystkich światów, pustynia na której stoją setki lampionów, las w którym drzewa są złote i srebrne, i – moje ulubione – wesołe miasteczko Wieczne Halloween. Chciałabym dowiedzieć się o Krainie Duchów jeszcze więcej, dlatego będę z niecierpliwie czekać na kolejną część przygód Darcey.

Jeśli jeszcze nie przeczytaliście to musicie ją przeczytać! Dawno tak bardzo nie wciągnąłem się w książkę fantasy. Szczerze polecam!

Nie spodziewałam się, że książka wciągnie mnie tak jak wciągnęła. Chce wiedzieć więcej postaciach i świecie, w którym żyją!! Jestem zainwestowana normalnie! Czekam na kontynuację i bardzo polecam

Książka leci do ulubionych - dopiero co skończyłam czytać, a już mam ochotę sięgnąć po nią kolejny raz. Bardzo podoba mi się styl pisania autorki: jest lekki i przyjemny, sprawia, że chce się czytać dalej. Sama fabuła także jest interesująca i nieprzewidywalna. Jest pełno zaskakujących zwrotów akcji, dzięki czemu nie da się przewidzieć co wydarzy się dalej. Będę z niecierpliwością wyczekiwać na kolejną część.

Świetnie ułożona fabuła, która wciąga od pierwszej strony. Świat przedstawiony jest pełen tajemnic i niezwykłych istot, które sprawiają, że naprawdę trudno oderwać się od tej książki. Gorąco polecam!