The Dare

Okładka książki The Dare Harley Laroux
Okładka książki The Dare
Harley Laroux Wydawnictwo: Harley Laroux Publications Cykl: Losers (tom 0.5) literatura obyczajowa, romans
Losers (tom 0.5)
The Dare
Harley Laroux Publications
2019-10-19
2019-10-19
erotyk wyzwanie BDSMish edging

Na imprezie Halloweenowej Jessica spotyka Mansona - chłopaka, któremu dokuczala w szkole średniej. W wyniku przegranej gry Jess zostaje niewolnicą Mansona i robi to, co On jej każe przez resztę wieczoru. Jest nieposłuszna, więc On musi ją ukarać. Do tego równania dodajmy trzech kolegów Mansona, którzy wezmą w tym udział i robi się naprawdę gorąco..

To krótka 110 stronnicowa nowelka.
Brudna, perwersyjna i jedna z najbardziej spicy jakie czytałam. Czy mi się podobała? Zdecydowanie tak.
Jakie motywy tu znajdziecie? Pan-ulegla, reverse harem. Historia jest krótka, ale naprawdę bardzo intensywna, wciągająca i pełna erotycznego napięcia, tak że po przeczytaniu ciężko wyrzucić ją z głowy.

Przez niedosyt od razu sięgam po kolejny tom.

To krótka 110...

Fakt, że natrafiłam na „The Dare” w zakamarkach internetu jako największy ‘smut’ jaki istnieje, sprawia, że powinnam rozważyć ‘co ja pacze’. Ale do książki.

„I felt like a cornered rabbit, waiting to see which wolf would have a go at me first.”

Jess wraz z przyjaciółką trafia na imprezę, która odbywa się jakiś czas po zakończeniu liceum. Spotyka tam chłopaka, Mansona, z którym łączyła ją przedziwna więź, pełna docinek i kłótni, zerwana kiedy został wyrzucony ze szkoły. Przed wszystkimi imprezowiczami, dziewczyna przegrywa beerponga i ma zostać niewolnicą Mansona przez tę noc. Ciekawość i duma nie pozwalają jej odmówić.

„How could a man be so carefully cruel, and so brutally gentle?”

Historię poznajemy z punktu widzenia Jess, która szybko orientuje się, że wykonywanie poleceń Mansona niesamowicie ją podnieca, podobnie jak nutka strachu, która jest napędzana całą sytuacją. Mamy tu ciągłe napięcie, podniecenie, BDSM i ostre akcje, a nawet sam początek książki to kilkanaście przestróg, w których zawiera się między innymi knifeplay. Całość odbywa się tej jednej nocy, a książka ma jedynie 107 stron, więc czyta się bardzo szybko. Jeśli lubicie erotyki z mocniejszym zabarwieniem, może przypaść wam do gustu, ale szczerze mówiąc nie polecam czytania w miejscach publicznych. To może być za dużo!

Byłam autentycznie zaciekawiona co wydarzy się dalej, o wiele lepsze od den of vipers, a obie czytałam z polecenia booktoka

Co zabawne - nie jest to aż tak mocne, jak się nastawiałam. Ale widzę potencjał na zmiecenie z planszy w "Losers Part I".
Nie mogę się tego doczekać!

Nie mogę się tego doczekać!

• Po angielsku
  • Jednotomowe książki