Zapomniany mężczyzna

Okładka książki Zapomniany mężczyzna I.M. Darkss
Okładka książki Zapomniany mężczyzna
I.M. Darkss Wydawnictwo: Wydawnictwa Videograf S.A. literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwa Videograf S.A.
2021-08-10
2021-08-10

Nie szło mi czytanie tej książki, motyw główny fajny ,ale czegoś zabrakło. Za dużo seksu.

Urocza opowieść na lato. Taka idealna na jeden wieczór.

Urocza opowieść na lato. Taka idealna na jeden wieczór.

Lekka i przyjemna historia . Świetnie się czyta 😊

Lekka i przyjemna historia . Świetnie się czyta 😊

👍

👍

Pezyjemny romans, lekki i z tajemnicą w tle. Nietuzinkową nastolatką i dawną miłością.

W ramach wyzwania czytelniczego postanowiłam przeczytać książkę powiązaną z jeździectwem. Miałam do wyboru "Przeznaczenii" autorstwa
Emilii Szelest czy "Zapomniany mężczyzna" od I.M. Darkss. Zdecydowałam się na tą drugą lekturę. To było moje pierwsze spotkanie z piórem polskiej pisarki i nawet udane. Na początku nie mogłam się przyzwyczaić do stylu autorki, ale potem mogłam spokojnie czytać.

"Zapomniany mężczyzna" to bardzo ciekawa historia, która pokazuje ze los nam daje drugą szansę. Nie zabraknie w niej gorącego kowboja, bo nim był oczywiście Nate. Mamy też uroczą nastolatkę, która lubi wtrącać się w nie swoje sprawy i połączyć ojca na wszelkie sposoby z Keylynn. W książce pojawiają się gorące sceny, a przy nich muszę przyznać to autorka postarała się. Miałam nadzieję, że relacja pomiędzy Keylynn a Nate'm będzie stopniowa, ale jednak tak nie było i szybko ponownie ulegli swojemu urokowi. Zdecydowanie nie podobało mi się to, że po pół roku po śmierci żony, bohater już interesował się innymi kobietami. Uważam, że pisarka mogła dać większy okres na żałobę i na powrót Keylynn do Doomcreck, po śmierci Sky. Przynajmniej rok lub ciut więcej.

Jeżeli lubicie takie powieści, które szybko się czyta i nadają się na lekką lekturę, to polecam najbardziej przeczytać tę książkę.

Czyta się szybko, ale nie urzekła mnie w jakiś szczególny sposób. Fajny pomysł na książkę, ale więcej przewinelam a i tak wiedziałam o co chodzi.

Polecam

Polecam

Powiesc czyta sie dosc szybko,została napiana lekkim i prostym językiem.Niestety o ile początek mnie zaciekawił i załapalam tzw bakcyla na dalszy rozwoj historii to z kazda kolejna stroną moje rozczarowanie rosło.Odniosłam wrażenie że autorka chciała jak najszybciej zakończyc historię Keylynn i Nathaniela a szkoda bo zapowiadało sie dośc dobrze...
Polecam jeżeli ktos lubi proste nieskomplikowane relacje,ja natomiast szukam w ksiązkach czegoś co mnie poruszy i zapadnie w serducho...Tutaj zdecydowanie mi tego zabrakło..

Polecam jeżeli ktos lubi...

"Los jest skory do robienia podłych niespodzianek, na które nie jesteśmy gotowi, wtedy traktuje kłamstwo jak tarczę, bo jedyne, co potrafimy przewidzieć w danym momencie, to bolesne konsekwencje prawdy."

"Nigdy nie poznasz drugiej osoby, jeśli nie odkryjesz upadków, z jakich się podniosła i tego, co ją wtedy uratowało"

"Miłość nosi tyle imion, ile zdołamy odkryć w ciągu trwania naszego życia. Każda jest inna i wyjątkowa"

Po tragedii, której doświadczyła Kayleen, dziewczyna w jednej chwili postanowiła zmienić swoje życie, wyjechać z Domcrick, i zostawić wszystko za sobą. W tym swojego najlepszego przyjaciela Nate'a, któremu jej wyjazd złamał serce. Teraz, po piętnastu latach, dręczona niepokojącymi snami, decyduje się wrócić do rodzinnego miasteczka, ukrywając swoją prawdziwą tożsamość i przedstawiając się jako Eden. Los stawia na jej drodze dawną miłość, dawne demony i dziewczynkę, która całkowicie odmieni los Kayleen.

Przepiękna okładka i przepiękne wnętrze. Naprawdę wciągnęłam się w historie bohaterów. Ich przeszłość mnie wzruszyła, a doświadczenia głównej bohaterki, niemalże złamały mi serce. Poruszyło mnie też ogromne uczucie Nate'a, który mimo starań, po stracie ukochanej tak naprawdę nigdy nie ruszył do przodu. I mimo, tych emocji, całość napisana jest bardzo lekko, a dramaty głównych bohaterów przeplatają się z momentami pełnymi śmiechu i radości. Autorka bardzo fajnie wykreowała wątek sensacyjny, troszkę żałuję, że nie był bardziej rozbudowany, nie potrzymał mnie w napięciu ciut dłużej. "Zapomniany mężczyzna" to połączenie romansu, namiętności, pożądania z ogromnym bólem, tęsknotą i lękiem przed zaufaniem, dawaniem szansy sobie i tej drugiej osobie. To także powieść pełna ciepła, przyjaźni, zrozumienia, która pokazuje, że miłości nie jest w stanie pokonać nawet mający czas. Ze swojej strony bardzo ją Wam polecam

"Miłość nosi tyle imion, ile zdołamy odkryć w ciągu...

• Romanse
  • Przeczytane 2021