Perska niepewność

Okładka książki Perska niepewność Laila Shukri
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Perska niepewność
Laila Shukri Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Perska miłość (tom 7) literatura piękna
Perska miłość (tom 7)
Prószyński i S-ka
2021-07-13
2021-07-13
literatura polska

Wyróżniona opinia i

Perska niepewność

przeczytanych książek 608 napisanych opinii 606

Sceny erotyczne w całej serii są tak potężnie grafomańskie, aż oczy wypływają. Ale jako odmóżdżacz po tygodniu pracy przygody durnej Aśki i jej rozgarniętych jak kupka liści przyjaciółek są znakomite.

Pół książki opowiada o pandemii- dane i wiadomości w formie kopiuj- wklej z mediów. Może to celowy zabieg autorki- liczy na to, że ktoś będzie jej ksiązki czytał za 50 lat i znajdzie u niej dużo informacji o pandemii :DD
Książkę można przeczytać w jeden wieczór, jeśli by ominąć wywody autorki o covidzie, co też skwapliwie uczyniłam.

Joanna jest chyba jeszcze bardziej roztrzepana i zagubiona, niż w poprzednich częściach, a Ali zamienił się w naprawdę brutalnego mężczyznę- ciekawa jestem, czy Shukri wzoruje Alego na swoim mężu? Taka myśl przyszła mi do głowy.

Joanna jest chyba jeszcze bardziej...

Odgrzewany kotlet z pandemią w tle. Joanna jak wkurzała, tak wkurza jeszcze bardziej.
Przez całą książkę nie dzieje się nic... Kłótnie z Alim dokładnie takie same jak w poprzedniej książce.
Sytuacja z nowym kochankiem,jest tak przerysowana i od czapy, że jeszcze mocniej nie lubię Joany. Przez dwie książki czytałam jej tkliwe myśli, by po maru miesiącach powiedzieć mu "Elo, mam innego".... Co jest?!

Joanna przy boku znienawidzonego męża tęskni za Ryszardem , którego poznała na Bali. Wynajduje sobie różne zajęcia, np. taniec brzucha u swojej koleżanki aby tylko wyjść z domu. Sytuacja jest o tyle trudna, że wybucha pandemia i wszystko jest pozamykane. A kobiety niewiele mają praw. Gdy nawiązuje romans z młodym mężczyzną musi bardzo uważać.

Same sobie takie życie wybierają,tym bardziej że mając córki w tym wieku to sama ma około 40 lat już powinna wiedzieć jak się w tym kraju żyje,za wszystko trzeba płacić

Jak dobrze ze ta książkę przesłuchałam a nie przeczytałam bo jestem pewna ze czytałabym ją miesiącami, a przesłuchałam w ciągu jednego dnia w pracy. Książka nudna, powtarzające się opisy i historia covida opowiwidziana jakby mało nam wciąż było. Pisarka bardzo się opuściła

3/4 ksiazki opis pandemii i to szczegółowo , żywcem spisane z wiadomosci.

3/4 ksiazki opis pandemii i to szczegółowo , żywcem spisane z wiadomosci.

Jestem rozczarowana lekturą. Książka jest męcząca i nijaka. Miałam wrażenie, że czytam reportaż o pandemii. Dialogi wymuszone.

Perska niepewność to kolejna książka Laili Shukri. Opisuje ona miłość w czasie paandemii Covid-19.Joasia przechodzi ciężki czaz przy boku męża,choć miała plany na przyszłość z Richardem. Pandemia i ograniczenia zmieniła wszystko w jej życiu. Jezdzi do Szejki na zumbę i tam organizują potajemnie imprezę i poznaje Dżasima. Czy zawładnie jej sercem? Polecam przeczytać.

Laila Shukri „Perska niepewność”

Joanna to dojrzała kobieta, która zmuszona jest opuścić Bali. Jej mąż okazuje się być udręczeniem a nie podporą. W ich małżeństwie nie ma miłości, tylko samo cierpienie. Na domiar złego wybucha pandemia, gdzie przebywanie z mężem staje się nie do zniesienia. Jak rozwinie się sytuacja?

„Wsiadając do prywatnego samolotu, Joanna nie wiedziała nawet, dokąd leci. Wiedziała tylko, że już drugi raz musiała szybko opuścić rajską wyspę i ukochanego mężczyznę, z którym planowała wspólną przyszłość.”

To siódmy tom „Perskiej miłości”. Niestety, nie znam poprzednich części, więc nie mam jak porównać. Nie wiem, jak książkę ocenić, bo widzę plusy i minusy. Zacznę od tego, co mi się podobało. Ukazanie życia kobiet w kulturze Bliskiego Wschodu, wszystkie aspekty i wiedza na ten temat. Słaba strona to pandemia (nie wiem, jak Wy, ale mnie to przytłacza jeszcze bardziej, więcej covidu niż fabuły 😒),wielokrotne użycia wielokropku (na jednej stronie policzyłam aż 15, może na innej było więcej, bo odwracam kartkę i znowu to samo 🙄, przepraszam ale mnie to razi w oczy),wtrącanie zdań w cudzysłowiu.

Może miłośnicy serii będą zachwyceni. 🤷🏻‍♀️

Czytaliście książki autorki? Jak oceniacie?
Co przeszkadza wam w książkach? 🤔

Laila Shukri „Perska niepewność”

„Wsiadając do prywatnego samolotu, Joanna nie...

• Egzemplarz recenzencki
  • Przeczytane 2021