Niezwykłe prawa kosmicznej mocy umysłu

Okładka książki Niezwykłe prawa kosmicznej mocy umysłu Joseph Murphy
Okładka książki Niezwykłe prawa kosmicznej mocy umysłu
Joseph Murphy Wydawnictwo: Świat Książki nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
The Amazing Laws of Cosmic Mind Power
Świat Książki
2021-03-10
2021-03-10
Agnieszka Wyszogrodzka-Gaik
Psychologia Motywacja Filozofia Umysł Podświadomość Rozwój osobisty Poradniki

Książki Joseph'a Murphy są głównie dla tych, którzy wierzą w siłę umysłu. Wierzą w moc wyższą i starają się wpływać na swoje życie poprzez myśli. Książka jak zwykle dla mnie na plus. Po "potędze podświadomości" nie jest to na pewno jakaś odkrywcza wiedza. Raczej trochę kręcenie się w kółko i powtarzanie informacji odnośnie mocy umysłu. Jednak znajdziesz tutaj przytoczone historie ludzi, którzy poradzili sobie z trudnościami w życiu poprzez zmianę myślenia. Przyciąganie dla siebie tego, co najważniejsze. W trudnych chwilach, ta książka daje nadzieję.

Kolejna książka psychologiczna spod pióra Joseph'a Murph'iego jest poradnikiem, w którym to autor opisuje historie, gdzie ludzie poprzez zmiany we własnej podświadomości dokonywali rzeczy o których marzyli, których pragnęli i były początkowo niemożliwe do spełnienia. Autor w wielu sprawach i problemach przytacza fragmenty biblii, układa afirmacje i pokazuje jak problemy ludzi zostały rozwiązane (tutaj jednak trzeba wierzyć autorowi na słowo, gdyż nie przytacza on żadnych źródeł). Książka wiele czerpie w wielu aspektach z bestselleru Murph'iego "Potęga Podświadomości" bazując właśnie na wielkiej mocy naszej podświadomości.
Książka jest bardzo dobra i przyjemna w czytaniu. Jednak pomysły w niej zawarte trzeba przetestować na "własnej skórze" i dopiero można ocenić książkę i pomysły w niej zawarte w zupełności.
8/10

Przez chwilę zastanawiałam się, jaką ocenę wystawić, 7 czy jednak 8? Stanęło na drugiej, gdy przypomniałam sobie momenty dużego poruszenia, podczas czytania co niektórych fragmentów.
Zabierając się za poradniki lub innego książki podobnego typu, warto pamiętać, że trzeba to robić z otwartym umysłem. Podważając każde przeczytane zdanie, nie uchwycimy fragmentów, które mogą przemówić do naszego wnętrza.
Dużo pocieszenia i ukojenia przynoszą mi książki Josepha Murphy'ego, polecam Wam zapoznanie się z nimi, być może poczujecie to, co ja.

Książka, z której można dużo czerpać. Jak dla mnie książki autora pomagają żyć inaczej.

Dzięki temu niezwykłemu poradnikowi dowiecie się, jak można się zmienić wewnętrznie, aby przezwyciężyć chorobę, znaleźć miłość. To niezwykłe połączenie filozofii religijnych z odkryciami współczesnej psychologii.

Potęga Podświadomości i koniec, żadnej innej książki tego autora nie polecam, chyba, że ktoś lubi czytać książki związane tylko i wyłącznie z Bogiem.

Książka głównie o Bogu, bardzo dużo cytatów z pisma Świętego, odniesień do wiary. Jeżeli ktoś nie lubi takiej tematyki to nie ma co tracić czasu.

• Rozwój osobisty
  • Joseph Murphy