Niezwykłe prawa kosmicznej mocy umysłu

Okładka książki Niezwykłe prawa kosmicznej mocy umysłu
Joseph Murphy Wydawnictwo: Świat Książki nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
The Amazing Laws of Cosmic Mind Power
Świat Książki
2021-03-10
2021-03-10
Agnieszka Wyszogrodzka-Gaik
Psychologia Motywacja Filozofia Umysł Podświadomość Rozwój osobisty Poradniki

Dzięki temu niezwykłemu poradnikowi dowiecie się, jak można się zmienić wewnętrznie, aby przezwyciężyć chorobę, znaleźć miłość. To niezwykłe połączenie filozofii religijnych z odkryciami współczesnej psychologii.

Książka, z której można dużo czerpać. Jak dla mnie książki autora pomagają żyć inaczej.

Potęga Podświadomości i koniec, żadnej innej książki tego autora nie polecam, chyba, że ktoś lubi czytać książki związane tylko i wyłącznie z Bogiem.

Książka głównie o Bogu, bardzo dużo cytatów z pisma Świętego, odniesień do wiary. Jeżeli ktoś nie lubi takiej tematyki to nie ma co tracić czasu.

Joseph Murphy Niezwykłe prawa kosmicznej mocy umysłu Zobacz więcej
Joseph Murphy Niezwykłe prawa kosmicznej mocy umysłu Zobacz więcej