Magia wahadełka: Jak zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi

Okładka książki Magia wahadełka: Jak zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi Richard Webster
Okładka książki Magia wahadełka: Jak zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi
Richard Webster Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece hobby
hobby
How to Use a Pendulum: 50 Practical Rituals and Spiritual Activities for Clarity and Guidance
Wydawnictwo Kobiece
2021-03-24
2021-03-24
Katarzyna Dumińska
magia wahadełko

Książka, która uczy pracy z wahadełkiem. Bałam się, że trafi w moje ręce poradnik pełen suchych faktów, bądź też będzie napisany niezrozumiałym językiem. Okazuje się, że autor wszystko wyjaśnia w prosty sposób, każdy rozdział jest jasny i klarowny. Nie zawiera nie potrzebnych rzeczy na temat wahadełka. Autor wyjaśnia dokładnie jak nawiązać pracę z wahadełkiem, jak go używać, opisuje także sytuacje, w których go używa. Mówi także o rodzajach wahadełek, wcale to nie muszą być takie ze sklepu, może to być obrączka na sznurku, z którą będziemy pracować.
Książka jest idealna dla osób, które zaczynają swoją przygodę z wahadełkiem a także dla tych już bardziej obeznanych. Jest naprawdę idealna, autor podzielił ją na dwie części. Pierwsza część to podstawowe informacje, druga część to pięćdziesiąt zastosowań wahadełka. Myślę, że ktoś kto jest zainteresowany tym tematem znajdzie w książce wszystkie odpowiednie dla siebie wiadomości.

Jest to swoisty podręcznik, czy też poradnik dla osób, które chciałby zająć się różdżkarstwem przy użyciu wahadełka.
Książka jest podzielona na dwie części. Krótsza z nich zawiera informację jak zacząć swoją przygodę z wahadełkiem i kilka przydatnych wskazówek oraz ćwiczeń na początek. Dłuższa część, która zajmuje około 80% książki, zawiera w sobie 50 przykładowych zastosowań wahadełka i w jaki sposób najskuteczniej z niego korzystać podczas zadawania pytań na określony temat lub w innym celu jaki sobie obraliście.
Mi najbardziej przypadło do gustu zastosowanie z szukaniem zagubionych rzeczy, bo często zdarza mi się coś zapodziać w mieszkaniu. Uważam, że każdy może znaleźć dla siebie idealne zastosowanie wahadełka w codziennym życiu, autor podaje przykłady osób, które ciągle z niego korzystają.
Książka zaciekawiła mnie bardzo swoją treścią i z chęcią spróbuję swoich sił w różdżkarstwie, ale póki co to jeszcze się uczę i tylko próbuję ćwiczyć.
Polecam fanom magii, wróżbiarstwa i mistycyzmu.

• 🔮 Okultyzm, magia, ezoteryka itp.
  • Z polecenia
  • Magtobuy
  • Ezoteryka
  • CHCĘ KUPIĆ
  • Magia itd

Richard Webster Magia wahadełka: Jak zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi Zobacz więcej