Magia wahadełka: Jak zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi

Richard Webster Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece hobby
How to Use a Pendulum: 50 Practical Rituals and Spiritual Activities for Clarity and Guidance
Katarzyna Dumińska
Wydawnictwo Kobiece
magia wahadełko
hobby
Katarzyna Dumińska
magia wahadełko

Książka, która uczy pracy z wahadełkiem. Bałam się, że trafi w moje ręce poradnik pełen suchych faktów, bądź też będzie napisany niezrozumiałym językiem. Okazuje się, że autor wszystko wyjaśnia w prosty sposób, każdy rozdział jest jasny i klarowny. Nie zawiera nie potrzebnych rzeczy na temat wahadełka. Autor wyjaśnia dokładnie jak nawiązać pracę z wahadełkiem, jak go...

Jest to swoisty podręcznik, czy też poradnik dla osób, które chciałby zająć się różdżkarstwem przy użyciu wahadełka.
Książka jest podzielona na dwie części. Krótsza z nich zawiera informację jak zacząć swoją przygodę z wahadełkiem i kilka przydatnych wskazówek oraz ćwiczeń na początek. Dłuższa część, która zajmuje około 80% książki, zawiera w sobie 50 przykładowych...

• Czary-mary i bogowie
  • Do Kupienia
  • Hałda hańby
  • Zainteresowania/Hobby
  • Poradniki
  • Czarownica
  • Domowa biblioteczka

Richard Webster Magia wahadełka: Jak zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi Zobacz więcej