Sztuka nawiązywania pierwszego kontaktu

Tłumaczenie: Arleta Perchthaler
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
hobby

Zastanawiasz się jak rozpoczynać rozmowę z obcymi? Jak podejmować inicjatywę i odpowiednim tonem wypowiadać właściwe zdania w odpowiedniej chwili? Chcesz dowiedzieć się jak umiejętnie zająć rozmową partnera dialogu bez naruszania wytyczonych granic? Jak na początku rozmowy stworzyć przyjemną atmosferę, na końcu zaś utrwalić kontakt i zbudować długofalowy partnerski układ? To książka dla Ciebie! Znajdziesz w niej cały zestaw narzędzi potrzebnych do komunikowania się, dzięki którym nauczysz się prowadzić najpierw małe, a z czasem także większe i ważniejsze rozmowy.

seradzi | 2017-01-09
ark0601 | 2017-01-02