Jak zaprojektować ogród marzeń

hobby
LubimyCzytać

Danuta Młoźniak prowadzi popularny portal OGRODOWISKO, gdzie jest ceniona za niezwykle celne i praktyczne porady. Współpracuje z programem telewizyjnym „Maja w ogrodzie” i wiodącymi pismami ogrodniczymi. Jak zaprojektować ogród marzeń? Odpowiedź jest w tej książce.* Praktyczne rady tworzenia projektów pięknych ogrodów* Najważniejsze tajniki...

Danuta Młoźniak prowadzi popularny portal OGRODOWISKO, gdzie jest
ceniona za niezwykle celne i praktyczne porady. Współpracuje z programem
telewizyjnym „Maja w ogrodzie” i wiodącymi pismami ogrodniczymi. Jak
zaprojektować ogród marzeń? Odpowiedź jest w tej książce.*
Praktyczne rady tworzenia projektów pięknych ogrodów*
Najważniejsze tajniki projektowania* Przykładowe projekty,
niezawodne zestawienia roślinne* Inspirujące fotografie
pięknych ogrodów* Sprawdzone sposoby, jak zamienić stary
ogród w ogród marzeń* Niebanalne pomysły odpowiednie
do każdego ogroduDanuta Młoźniak jest doświadczoną
projektantką i wykonawczynią ogrodów, wielbicielką pięknych ogrodów i
właścicielką jednego z nich. Jej prywatny ogród został wyróżniony w
książce Emmy Reuss GARDEN DESIGN CLOSE UP 2014 brytyjskiego wydawnictwa
Thames & Hudson oraz GARDENS IN DETAL 100 Contemporary Designs
amerykańskiego wydawnictwa The Monacelli Press. Kilka innych realizacji
uzyskało dyplomy za najpiękniejszy ogród.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Baska2015 | 2018-12-10
Przeczytana: 03 grudnia 2018

Dla laików i amatorów pozycja warta uwagi. Dla osób, które orientują się w temacie interesujące będą jedynie zdjęcia, ktore można potraktować jak inspoirację.

zuszka | 2016-01-10
Przeczytana: 10 stycznia 2016

Dość dobry poradnik z dziedziny projektowania ogrodów. Kierowany do amatorów, którzy zaczynają swoja przygodę z ogrodnictwem. Napisany przez fachowca, miłośniczkę ogrodów, do tego z bogatym doświadczeniem. Tym wszystkim chętnie dzieli się w swojej nowej książce. Poradnik pięknie wydany, uzupełniony ładnymi, inspirującymi zdjęciami. Sama jednak dochodzę do wniosku, że mając dziś do dyspozycji internet z całym jego bogactwem najnowszych informacji w zakresie projektowania ogrodów, to kupowanie tego typu książek po prostu się mija z celem.

Grzegorz Gajewski | 2015-12-31

Dla poszukujących pomysłów, podpowiedzi,inspiracji w sam raz. Jedna z niewielu niestety pozycji w tej tematyce, z której można "wyciągnąć" coś dla własnego użytku. Jeśli zabierasz się za projektowanie ogrodu lub nowej małej rabaty ta książka na prawdę może pomóc. Polecam.