Nieprzyzwoite przyjemnostki

Okładka książki Nieprzyzwoite przyjemnostki Meghan March
Okładka książki Nieprzyzwoite przyjemnostki
Meghan March Wydawnictwo: Editio Cykl: Kasa i perwersje (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Kasa i perwersje (tom 2)
Dirty Pleasures
Editio
2022-01-11
2022-01-11
2015-12-23
Tomasz F. Misiorek

No ok, jest lepiej - więcej fabuły, mniej monotonnego bara-bara, ale nie zdążyłam porządnie mrugnąć i już był koniec książki, bo to nie ma nawet 200 stron :O. Wolałabym jeden, porządnie rozbudowany tom, bo jednak brakuje mi tutaj historii w tle i lepszego profilu postaci, bo coś czuję, że przelecę przez tą trylogię, a za tydzień nie będę mogła sobie przypomnieć ich imion i jedyne, co będę pamiętać to Ona - gwiazda country i on - milioner dupek :/

Trochę mi szkoda, że ta seria wypada tak blado, bo naprawdę polubiłam autorkę i jej książki się wkręcają. Są krótkie, więc się przez nie leci i nie ma w nich zbędnych treści, ale ta seria leci zbyt lekko i nie ma po prostu tła, które jakoś by tą historię spajało. Przeczytam ostatni tom, ale nie jestem jakoś dobrze do tego nastawiona. raczej przeczytam go tylko dlatego, że chcę skończyć całą serię.

Gdy kończy się czas należy wybrać co się dla nas liczy. Gdy trzeba wybierać pomiędzy „ja”, a „my”, wiele można sobie uświadomić. Z uczuciami nie da się walczyć, ale czy można pokonać własną dumę i wrócić mimo zranienia? Czy wszystko da się naprawić? W końcu Creightona Karasa się nie porzuca! A Holly nie wie z kim igra, przecież należy do niego…

Drugi tom trylogii zawsze jest w najgorszym położeniu. Jest środkowy więc czy chce czy nie musi się w nim najwięcej dziać, para musi mieć najwięcej perturbacji. Z reguły zaczyna się i kończy również cliffhangerem. Tak jest również tutaj. Nie dostajemy od razu happy endu i słów żyli długo i szczęśliwie, do tego jeszcze daleka droga.

Jeśli chodzi o bohaterów, wiele nam się tu nie zmienia - Creighton dalej jest dominującym arogantem, który zbyt wiele rzeczy próbuje załatwić pieniędzmi, a Holly która nigdy nie zapowiadała się być potulną żoną, walczy o spełnienie swoich marzeń.

Zmienia się za to podejście obojga. Do głosu zaczynają dochodzić uczucia, on zaczyna rozumieć że ona jej szczęście też jest ważne. Biznesmen który zawsze na pierwszym miejscu stawiał biznes na pierwszym miejscu zaczyna stawiać żonę i jej karierę. Może nawet niepokorny miliarder może się zmienić z miłości…

Ta książka to lekkie czytadełko i próżno czegoś więcej od niej wymagać. 7/10

Drugi tom trylogii zawsze...

Na półkach: , , , , , , ,

Creighton chciał Holly i był wściekły gdy tak go zostawiła. Ona należała do niego. Odnalazł ją i nie pozwoli jej już odejść. Ona jednak miała swoje warunki. Oboje żyli w dwóch różnych światach. Jaka jest szansa na ich pogodzenie i odnalezienie wspólnej drogi?

Niczym konkretnym się nie wyróżniła od pierwszej części.
Nadal bez większych zwrotów akcji.
Książka na raz.

Niczym konkretnym się nie wyróżniła od pierwszej części.
Nadal bez większych zwrotów akcji.
Książka na raz.

Rewelacja, czytelnik nie ma prawa się nudzić, przy czytaniu kolejnej części.

Rewelacja, czytelnik nie ma prawa się nudzić, przy czytaniu kolejnej części.

Nadal jestem w szoku, co mogą zrobić pieniądze i do czego kobiety są w stanie się posunąć. W tej części też dużo wulgaryzmów. Chociaż coś zaczęło się rodzić miedzy bohaterami.
Takie czytadło, mnie nie zachwyciło.

Takie czytadło, mnie nie zachwyciło.

"Nieprzyzwoite przyjemnostki" 2 część serii "Kasa i perwersje" od @meghanmarch

Po zakończeniu pierwszej części wiedziałam odrazu że muszę to przeczytać, bo jak to tak zostawić czytelnika w takim momencie...

Także ta część to idealna kontynuacja "Kasa i perwersja" są to dalsze lasy Holly i Karasa. Ta dwójka to mieszanka wybuchowa. Jeden i drugi jest bardzo charakterny, żaden z nich nie odpuszcza i nie daje się stłamsić. Idealnie dopasowani po względem seksualnym. Czy to im wystarczy aby ich przyszłość była wspólna? Ile są w stanie poświęcić, aby być razem?

Tego się dowiesz w tej krótkiej książce. Tu również autorka zostawia nas w zaskakującym momencie, ale tym razem długo nie muszę czekać 🙈
Jak wszystkie książki autorki szybko się czyta, wciąga od pierwszych stron.
Jeśli kochasz pióro autorki tak jak ja, polecam jak najbardziej ♥️
A jeśli nie znasz jeszcze książek autorki to polecam nadrobić tą serię tak samo jak i poprzednie. Bo to autorka, która mnie jeszcze nie zawiodła ♥️♥️♥️

"Nieprzyzwoite przyjemnostki" 2 część serii "Kasa i perwersje" od @meghanmarch

„Nieprzyzwoite przyjemnostki” to drugi tom serii Kasa i perwersje autorstwa Meghan March. Opowieść o uzdolnionej gwieździe country i pewnym przystojnym miliarderze.

Ona biedna, on bogaty. Powiecie zapewne: „ale to już było”. Nie skreślajcie jednak tej serii na starcie. Nie pożałujecie 👌😉

Po tym jak Creighton olał trasę koncertową Holly ta niewiele myśląc pakuje walizki i wyjeżdża zostawiając mu krótką wiadomość: „Żegnaj, Creighton”. Nie ogląda się za siebie bo nic nie jest dla niej ważniejsze niż muzyka. Karas jest wściekły. Nie może pogodzić się z faktem, że jakaś kobieta ośmieliła się go zostawić. Za punkt honoru stawia sobie odnalezienie zguby i uświadomienie jej do kogo należy. Nie ważne jakim kosztem. Miejsce Holly jest u jego boku i nikt ani nic nie może tego zmienić.

Uwielbiam styl pisania Meghan March i jak widzę jakąś świeżynkę, którą wypuszcza w świat biorę ją w ciemno. Dodatkowo seria Kasa i perwersje zawiera wątek muzyki co nie mogło przejść obok mnie obojętnie 😁🎸

Mało kto potrafi podgrzać atmosferę w książce tak jak robi to Meghan. Opisy scen erotycznych są tu naprawdę gorące i pod tym względem książka nie ma sobie równych. Jest odważnie i tak jak nazwa serii wskazuje perwersyjnie. Jest w tym wszystkim pewna zawiłość, coś co wzbudza ciekawość, intryguje i sprawia, że od książki nie można się oderwać, a perwersja zamiast budzić kontrowersje zaczyna się podobać...

Polubiłam bohaterów tych książek. Zarówno czasem irytująca Holly jak i zaborczy Creighton podbili moje czytelnicze serce. W tej części są jednak przedstawieni nieco inaczej. Holly obawiała się, że w rękach pana miliardera będzie jedynie nową zabawką, którą ten pobawi się chwilę a potem rzuci bezużyteczną w kąt. Ta myśl nie pozwalała jej zaufać mężczyźnie. Napełniała jej głowę mnóstwem wątpliwości. W „Nieprzyzwoitych przyjemnostkach” odniosłam wrażenie, że to właśnie ona postanowiła pobawić się Creightonem. Wodziła go za nos. Kusiła. A jak pojawiał się problem...uciekała zostawiając go zdezorientowanego. Creighton też się zmienił co nie do końca mi się podobało. Wolałam tę bardziej dominującą i stanowczą jego wersję a tymczasem...po tym jak Holly go porzuciła, zmiękł. To już nie był ten sam facet jakiego poznałam i polubiłam we wcześniejszej części. Stał się ostrożniejszy. Pilnował się i uważał by nie urazić czymś Holly. Cały czas z tyłu głowy miał myśl, że jak coś pójdzie nie tak to ona zostawi go na poważnie. Nie odstępował jej na krok i przedłożył własne obowiązki i karierę nad Holly i jej marzenia. A ona...ona to wykorzystywała. Kompletnie nie przejmowała się tym, że Creighton ma jakieś życie poza nią.

Mam za sobą już całą serię i bardzo uważam by nie zdradzić wam tu jakichś smaczków które popsułyby wam przyjemność z lektury. Myślę, że ta seria przypadnie do gustu miłośnikom gorący i niegrzecznych książek. Polecam 👌

Ciąg dalszy próby dogadania się pomiędzy Holly i Creightona czy okaże się fiaskiem ?

Autorka w tej części jeszcze bardziej nas z cala z bohaterami już wygląda że jest wszystko na dobrej drodze lecz jednak wszystkie za przeciwko Creightonowi wyciąga jak gołębie z kapelusza co rusz to jeszcze bardziej pogrążający ich znajomość.

Jak wiele muszą przejść razem i osobno by zaznać spokoju ?
Lecz ten tom był dla mnie mega wkurzający ponieważ zachowanie Holly nie jest w porządku.
Creighton wiele poświecił jak można przeczytać na kartkach tej historii a ona nie do końca już chyba wie czego; chce co czuje ; i jak postąpić.

Meghan March nie zawiodła mnie jeszcze nigdy i wiem ze jej lekkie pióro niesie za sobą wiele rzeczy i zabieram się za trzeci tom, może to rozwiąże moja zagadkę jaką sobie stworzyłam czytając te historie :)

Jak wiele muszą przejść razem i osobno by...

• Romans

Dodaj cytat z książki Nieprzyzwoite przyjemnostki