Jego obietnica

Anna Ciołko Wydawnictwo: NieZwykłe literatura obyczajowa, romans
NieZwykłe
2022-03-02
2022-03-02
Romans i erotyka literatura polska

Książkę czyta i słucha się dość szybko choć wg mnie miała za dużo niepotrzebnych opisów. Zresztą miałam wrażenie że całość jest dość mocno rozciągnięta. Miało być tajemniczo i z nutką sensacji ale nie do końca wyszło. Nie jest w stanie zrozumiem skąd wzięło się zainteresowanie bohaterów sobą. Jakby grom z jasnego nieba. Dodatkowo Mikołaj był tak rozchwiany że ciężko nadążyć czego on właściwie chce, a może nie chce. Nie podobało mi się to jak Sara lekko potraktowała pewną sytuację. Dla mnie niewytłumaczalne zachowanie.
Trzeba jednak przyznać że całość jest dość strawna i szybko się ją przesłuchuje więc nie było to zły wybór.

Bardzo przyjemna. Bez większych zawirowań ale bardzo miło się czytało.

Bardzo przyjemna. Bez większych zawirowań ale bardzo miło się czytało.

Ta książka jest nudna jak flaki z olejem! Chialam doczyac do konca ale im wiecej stron bylo z amna tum coraz bardziej znudzona byłam wiec ostatecznie dobrnęłam do polowy i dalam sobie spokój. Bo po co marnować czas.

Jego obietnica 6/10

Książka zalicza się do romansu z elementami erotyki. Przeznaczona jest według mnie dla kobiet które lubią szczęśliwe zakończenia mimo abstrakcyjnych wydarzeń, kochają romanse oraz elementy erotyki.
Książka przedstawia Sarę która próbuje otrzymać pracę. Swoją poprzednią straciła, ponieważ zbyt mocno się zaangażowała. Wszystko było by ok gdyby na jej drodze nie pojawił się Mikołaj czyli człowiek z blizną na twarzy. Co takiego zrobił ten facet że skrywa taka tajemnice. Jak potoczą się ich losy. Czy zakochają się w sobie czy się będą nienawidzić.
Osobiście oceniłam książkę 6/10 że względu że czyta się ją dobrze jest napisana prostym językiem. Niestety zakończenie nie przypadło mi do gustu jest zbyt przewidywalne i idealne. Początek oceniam bardzo dobrze ale im dalej w las tym według mnie jest nudniej. Jest to pierwsza książka tej autorki i niewiem czy będę chciała sięgnąć po inną pozycję.

Jego obietnica 6/10

- Co tu robisz?
Nie odpowiada. Ściąga marynarkę, po czym wiesza ją na oparciu fotela. Mikołaj odsłania zasłony, by wpuścić do środka poranne słońce... W końcu podchodzi do łóżka, chwyta mnie za kostki i ciągnie w dół. Piszczę zaskoczona i podekscytowana.... Wiercę się niecierpliwie, ale posłusznie czekam na ciąg dalszy.
- Myślałaś, że będę w stanie pójść na ważne spotkanie z klientem, gdy ty tymczasem leżysz tu naga i drażnisz się ze mną?
- Odwołałeś spotkanie?
- Przełożyłem.
- Ale... - Urywam, kiedy bez ostrzeżenia wsuwa we mnie palce. Chwytam jego ramiona i zaciskam mocno dłonie, wbijając paznokcie.......
- Za każdym razem, kiedy będziesz miała pieprzony orgazm, to ja będę tym, który ci go da, rozumiesz?

Tak, tak, tak kolejna wspaniała książka, która zachwyca, po prostu nie można sie od niej oderwać. Cóż tu więcej mówić, lepiej przeczytać.
@anna_ciolko
@wydawnictwoniezwykle

- Co tu robisz?
- Myślałaś, że będę w stanie pójść na ważne spotkanie...

Jak na debiut, książkę oceniam bardzo pozytywnie. Ciekawa historia, trochę mroku i tajemnicy..
Zdecydowanie polecam:)

Zdecydowanie polecam:)

Wybrałam tą pozycję ze względu na okładkę. Spodziewałam się jakieś mrocznej powieści, a tutaj było trochę mroku w życiu bohaterów, ale co to za sobą przyniosło. Miłość, bezpieczeństwo, zmiana charakteru i pokochanie samego siebie przede wszystkim.

Świetny debiut, wspaniała i wzruszająca historia. Bardzo mi sie podobała , wiele tajemnic i emocji. Polecam😊

Bardzo udany debiut. Jestem w szoku, że takie perełki wychodzą od pisarzy, którzy dopiero co debiutują na rynku wydawniczym. Od pierwszej strony odczuwam od bohaterów ukrytą tajemnice. To jest fascynujące bo się chce brnąć w tą historię i odkrywać co tak na prawdę ukrywają. Co się dzieje lub działo w ich życiu. To jest ekscytujące. Książkę od samego początku czytało mi się szybko ze względu na lekki styl autorki.
Jestem zachwycona tym ,że autorka przeplata w fabule świat dziennikarski. Kiedyś byłam tym zawodem zainteresowana. 😁 I tak o to spotyka na swojej drodze tajemniczego mężczyznę Mikołaja z którym ma przeprowadzić wywiad. Chemię między nimi czuć od samego początku choć są troszkę niezdecydowani co do swoich uczuć. To mnie u nich denerwowało lecz dało się to przeżyć. 🙈 Autorka również porusza tutaj w tej historii ciężkie tematy jak przemoc domowa , śmierć najbliższej osoby a przede wszystkim obwinianie się o śmierć. To jest okropne ,gdy się sam człowiek obwinia za coś czemu nie jest się winnym. Pała się do siebie nienawiścią to jest straszne a zarazem smutne przeżycie.
Do przeczytania tej ksiazki popchnęła mnie okładka, o której muszę wspomnieć. Ona nawiązuje do treści tej historii. Rzadko to jest spotykane w świecie książek. Mikołaj zbudził we mnie mroczne emocje. Wokół siebie zbudował aurę tajemniczości. Którą odkrywałam z każdą przeczytana stroną. Mogę śmiało polecić wam ta historię. Która zabierze was w świat Sary i Mikołaja 😁
za egzemplarz do recenzji wydawnictwu.

Zdecydowanie udany debiut literacki. Książkę czyta się szybko i przyjemnie. Dużo zwrotów akcji, mało opisów, fajne i konkretne dialogi. Bohaterowie kryją w sobie tajemnice, które z czasem ujawniają. Obietnica złożona przez Mikołaja niesie wiele emocji i sprzecznych decyzji. Sara jest silną kobietą, która potrafi przetrwać wszystko. Autorka wpłata w fabułę elementy świata dziennikarskiego, które nie zawsze są pozytywne. Lektura książki gwarantuje wiele przeżyć emocjonalnych, wzruszeń a nawet chwile grozy i złości. Fragmenty erotyczne opisane w sposób przystępny i akceptowalny przez czytelnika. Polecam

• Patronat
  • Egzemplarz recenzencki