Znaki na niebie

Okładka książki Znaki na niebie Robert Wysokiński
Okładka książki Znaki na niebie
Robert Wysokiński Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Poligraf
2021-02-03
2021-02-03
miłość tęsknota rozłąka

Książka bardzo fajna .Obyczaj .Romantyczna ,wzruszająca. Oczywiście nie brakuje też i pikantnych opisów. Bardzo podobają mi się opisy ,zabiegi językowe i te wszystkie metafory ,które autor stosuje.
Książka może się podobać .Myślę ,że minusem jest okładka ,którą można mylnie interpretować ,dlatego niewielu czytelników po nią sięga . A szkoda ! Bo naprawdę ma potencjał .

Dochodząc do ostatniej strony książki, mianowicie aż do samego epilogu wzruszyłam się, płacząc. Zadałam sobie więc pytanie: Jak to jest płakać nas napisaną i przeczytaną książką?. Otóż ta literatura, ta książka pozwoliła mi wgłębić się w nią ze wzruszeniem, emocjami, którymi przeżyłam podczas jej czytania. Bardzo urzekł mnie fragment Epilogu, który automatycznie pozwolił mi się wypłakać. Książka daje ogrom nowych myśli, przemyśleń, pozwala spojrzeć na świat, ludzi, którymi się otaczamy. Warto ją zakupić, aby przeczytać. Jest naprawdę bogata w słowa, emocje. Potrafi pobudzić, wciągnąć. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie w tej lekturze. :)

Długo na nią czekałam , ale warto było. Przepiękna książka, każde zdanie napisane ze smakiem, odpowiednimi słowami i do tego ta historia.... ahhh :) Polecam gorąco!

Ta książka ma tyle emocji i uczuć iż jestem bardzo wzruszona.
Spodziewałam się wiele, ale te uczucia podczas czytania, to naprawdę ogrom... Porusza, pobudza, buduje i do tego daje nowe przemyślenia i spojrzenia na świat oraz otaczających nas ludzi. Przeniosła mnie ona w piękny świat marzeń, magii i miłości. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, ja znalazłam przebudzenie własnej osoby.
To nie jest jedyna książka, którą kupię od tego autora.
Naprawdę polecam.

Ta książka ma tyle emocji i uczuć iż jestem bardzo wzruszona.

Do kupna i przeczytania książki,, Znaki na niebie '' zachęciły mnie fragmenty, które autor przedstawiał na swojej stronie autorskiej.
Książka, którą warto przeczytać. Jest ona bardzo życiowa i emocjonalna. Opowiadającą historię zwykłych ludzi, niejeden z nas mógłby przeżyć coś podobnego.
Kto może po nią sięgnąć? Polecam kobietom i mężczyznom. Jestem pewna, to książka, którą będzie się czytać nie jeden raz.
Autorowi życzę powodzenia i sukcesów w dalszej twórczości.

Życiowa, mądra, poruszająca. Z nutką pikanterii. " Przewodnik" po związku,miłości i ludziach. Wciągająca na maksa. Polecam nie tylko Paniom. Panom też. Jedno jest pewne to jest książka, do której będzie się wracać. Pozdrawiam autora i życzę mu powodzenia w dalszej twórczości bo jest świetny w tym co robi.

Książka warta przeczytania, opowiada historię zwykłych ludzi. Chciałbym przeżyć taką miłość.

Jak dla mnie przecudownie napisana książka bardzo emocjonalna życiowa dająca do myślenia. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie i każdy w jakiś sposób może się utożsamić z bohaterami ponieważ w życiu zdarzają się takie sytuacje i zapewne niejedna osoba przeszła to samo. Tak więc bardzo polecam jej przeczytanie ja się nie zawiodłam i zamierzam przeczytać ją raz jeszcze w oczekiwaniu na inne książki tego świetnego autora.

• Samodzielne

Dodaj cytat z książki Znaki na niebie