Smak emocji

2021-03-30
2021-03-30
58 min.

więcej Więcej

Czym dla mnie jest przeczytany Tomik? Pięknem, przepełniony miłością, który jest napisany prostym językiem przez autora, miło czytającym dla oka czytelnika. Oczywiście wzruszyłam się do tego stopnia, że łzy cisnęły mi się do oczu. Naprawdę polecam przeczytać! Poezja rewelacja!

Przepięknie napisany Tomik, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Napisany przepięknym językiem otulającym czytelnika. Polecam jego przeczytanie z całego serca. Czekam na kolejne dzieła tego autora. Aneta. O

Dodaj cytat z książki Smak emocji