Między listami ... do M

listy do M storytel Magdalena Witkiewicz Audiobook storyside

Okładka książki Przeminęło Łukasz Orbitowski, Aleksandra Zielińska
Przeminęło Łukasz Orbitowski,&...
Okładka książki Cymanowski chłód Stefan Darda, Magdalena Witkiewicz
Cymanowski chłód Stefan Darda, Magda...
Okładka książki Random Natasza Parzymies, Alicja Sokół
Random Natasza Parzymies, ...

Nie wiem, jak to się stało, że nie wiedziałam wcześniej o istnieniu tego audiobooka. Na szczęście trafiłam na niego w odpowiednim momencie, po nadrobieniu wszystkich części Listów do M.
Terapia małżeńska może być… terapią szokową. Małżeństwo Szczepana i Kariny miało swoje wzloty i upadki. Karina „wzlatywała” w objęciach Świętego Mikołaja o imieniu Mel, a Szczepan „upadał” dosłownie... z dachu budynku. Mimo to są razem, mimo to – chcą być razem. By jednak miłość zwyciężyła, nad związkiem trzeba pracować. Najlepiej w asyście specjalisty. „Między Listami” zabierze nas w podróż do najważniejszych chwil w związku Kariny i Szczepana, od pierwszego spotkania w remizie (ktoś tu ma słabość do strażaków…),przez kolejne rozstania i powroty do siebie, aż po bycie dziadkami i młodymi rodzicami jednocześnie. Tego nie zobaczysz w "Listach do M."! {opis wydawcy}
Nie wiem, jak pani Magda to zrobiła, ale w 100% oddała charakter postaci Szczepana i Kariny, jakich znam z ekranu. Albo pani Magda potajemnie pisze ich scenki do filmów, albo jest tak wielką fanką tego duetu, że udało jej się przenieść ich cechy z ekranu do audiobooka. Bawiłam się świetnie, a chyba oto w słuchowisku chodzi. Ode mnie 7/10.

Cieszę się, że trafiłem na tę pozycję, bo akurat byłem po seansie "Listów do M..." :-)

Podobało mi się. Fajnie było poznać historię poznania Szczepana i Kariny. Szczególnie, że była ona ukazana z dwóch perspektyw, które nie zawsze się ze sobą zazębiały. I to było w tym wszystkim bardzo zabawne :-)

Karina i Szczepan są specyficznymi osobami, które w zabawny sposób opowiadają o sobie, poznają siebie jeszcze bardziej, a czasem nawet dowiadują tego czy tamtego.

Dla fanów filmu (choć chciałoby się powiedzieć serialu, bo już kilka części było) gorąco polecam.

Karina i Szczepan są specyficznymi osobami, które w zabawny sposób...

No jednak nie! Karina wkurzająca i irytująca osóbka, na silę chcąca pokazać, że jest zupełnie inna, odmienna od wszystkich, oryginalna i nieprzewidywalna, mnie to nie przypadło do gustu, poza tym Dygant ma niesamowicie wkurzający głos, dla mnie na nie!

Wybrałam "Między listami..." jako odskocznie od poważniejszych tytułów i był to bardzo dobry wybór. Historia dość prosta, ale przy tym przezabawna. I jak podczas oglądania filmów częściej czułam zażeniwanie, tutaj uśmiałam się z głębi serca.
Idealna na poprawę humory.

Idealna na poprawę humory.

Od niedawna odkryłam audiobooki i namiętnie słucham ich jadąc do pracy i wracając z pracy. A kiedy zobaczyłam "Między listami ... do M" nie wahałam się ani razu.

Karina i Szczepan to małżeństwo, które wiele lat ze sobą przeżyło. Przeżyło i wzloty i upadki. Karina nie raz wpadała w objęcia pewnego świętego Mikołaja o imieniu Mel. Szczepan raz skoczył z dachu wieżowca i cudem to przeżył. Jednak o każdy związek należy dbać, a jeśli nie nie udaje się to samemu,to trzeba udać się do specjalisty, czyli na terapię małżeńską.
Powiem krótko i na temat: treść super, zarąbista, a wykonanie rewelacyjne! Uśmiałam się do łez. Naprawdę fantastyczna sprawa!

Lepiej się ich słucha niż ogląda, zdecydowanie :) Na ekranie byli dość denerwującymi bohaterami, a tutaj o wiele lepiej przyswajało się ich historie. Sporo humory, ciekawie rozwinięte wątki. Przyjemne słuchowisko, polecam.

Ale się uśmiałam! Nie jest to literatura wyższa, ale za to postaci są taaakie ludzkie i to bardzo bawi. Wysłuchałam nagrania Z Agnieszką Dygant i Piotrem Adamczykiem i oni doskonale wyłuskali każdy smaczek z tej pozycji. Polecam.

Uśmiałam się niejednokrotnie ;)

Uśmiałam się niejednokrotnie ;)

Zabawne i lekkie słuchowisko. Uzupełnienie historii Kariny i Szczepana, bohaterów Listów do M. Rewelacyjne wykonanie.

Rewelacja, bardzo zabawne.

Rewelacja, bardzo zabawne.