Kolorysie

Papilon, Publicat
2020-06-17
2020-06-17
40 min.
książkidladzieci edukacja przedszkolaki naukakolorów kartonówki wyszukiwanki

Okładka książki Literkowa książka Alicja Krzanik, Anna Salamon
Literkowa książka Alicja Krzanik, Ann...
Okładka książki Sweter włóż i już Lotta Olsson, Charlotte Ramel
Sweter włóż i już Lotta Olsson, Charl...
Okładka książki Guzikowa książka Sally Nicholls, Bethan Woollvin
Guzikowa książka Sally Nicholls, Bet...

Moj czterolatek rozwiazywal zagadki z zainteresowaniem ale tez bez wiekszego zastanowienia. W naszym przypadku problematyczne byly pytania dotyczace laczenia kolorow. Dodam, ze konsternacje spowodowalo pytanie o to jakiego koloru jablka sa dojrzale, zielone czy czerwone?:) Mozna domyslec sie dlaczego.

W mojej ocenia ksiazka w bardzo pomyslowy sposob angazuje dziecko.

W mojej ocenia ksiazka w bardzo pomyslowy sposob angazuje dziecko.

Książka, którą czytamy z pięciolatkiem i dwulatkiem. I oboje są zainteresowani. Ciekawa propozycja.
Tekst napisany wierszem podoba się obojgu, starszakowi najbardziej pierwsze wersy każdej strony. Strony z zagadkami aktywizują młodych. Oboje bardzo lubią tę książkę. Starszak nawet sobie wymyślił, że zabierze ją do przedszkola w dzień zabawki.

Swietna seria! Ksiazka interaktywna, ktora zacheca dzieci do nauki kolorow, zaluje ze wyszla kiedy moja 3 latka zdazyla juz opanowac wszystkie barwy. Polecam od drugiego roku zycia. Wygodne sztywne strony, barwne ilustracje i ciekawe zadania dla najmlodszych plus rymowane wierszyki, ktore skladniaja do powtarzania i zapamietywania.

• Biblioteka
  • Dla dzieci