Ela i Olek jedzą

Ellen och Olle ater
978-83-60963-12-8
ela i olek, zakamarki
Dorota Smakuje

Ela i Olek jedzą same smakowitości: kanapki, klopsiki, racuchy i tort. Przewodnik po dziecięcych przysmakach dla maluchów, które właśnie nauczyły się samodzielnie jeść. A po jedzeniu - koniecznie trzeba umyć zęby!

Dorota Smakuje | 2010-07-09
Przeczytana: lipiec 2010

„Ela i Olej jedzą” Catariny Kruusval

Twardo- stronicowa książeczka, którą moja córeczka „czyta” sama i bardzo ją lubi. Od młodego wieku uczy się co tu można sobie zjeść :) Muszę przyznać, że to bardzo ładna książeczka. Obrazki są bardzo naturalne, w spokojnych pastelowych kolorach, proste, bez zbędnych szczegółów i udziwnień a to dla najmłodszych maluchów bardzo ważne, bo potrafią się skupić na ilustracji, zapamiętać jej elementy a potem każdorazowo przy oglądania i opowiadaniu pokazywać. Co charakterystyczne dla skandynawskiej autorki ilustracje przedstawiają np. klopsiki z groszkiem czy jagody i maliny :)

Ewa318 | 2013-02-06
JaGoodka | 2016-07-10