Kolorysie

Papilon
2020-06-17
2020-06-17
40 min.
książkidladzieci edukacja przedszkolaki naukakolorów kartonówki wyszukiwanki

więcej Więcej

Swietna seria! Ksiazka interaktywna, ktora zacheca dzieci do nauki kolorow, zaluje ze wyszla kiedy moja 3 latka zdazyla juz opanowac wszystkie barwy. Polecam od drugiego roku zycia. Wygodne sztywne strony, barwne ilustracje i ciekawe zadania dla najmlodszych plus rymowane wierszyki, ktore skladniaja do powtarzania i zapamietywania.

• Biblioteka
  • Dla dzieci