Niegrzeczny manager

Okładka książki Niegrzeczny manager Kristen Callihan
Okładka książki Niegrzeczny manager
Kristen Callihan Wydawnictwo: Akurat Cykl: VIP (tom 2) literatura obyczajowa, romans
VIP (tom 2)
Managed
Akurat
2020-11-04
2020-11-04
2016-11-14

Dość dobra książka.

Dość dobra książka.

Matko jakie to było nudne... Narzekałam na pierwszy tom, ale był o niebo lepszy niż to... Podobały mi się fragmenty dotyczące zespołu, ich relacji i pogłębienie historii Jaxa (krótko bo krótko, ale jednak). Ale główni bohaterowie? Nie kupuję ich relacji, nudziłam się niemiłosiernie, a przy kolejnej scenie zbliżenia wywracałam oczami. Książka miała dobry start, ale potem miałam wrażenie, że obserwuję zmagania dwójki nastolatków, a nie dorosłych ludzi. Niestety, ale dla mnie kompletnie zmarnowany potencjał i nie mogę pozbyć się myśli, że w pierwszym tomie Scottie był jakiś fajniejszy.

Kolejny raz dobrze się czułam, czytając tę książkę. Przy tej części upewniłam się, że autorka będzie jedną z moich ulubionych. Dialogi były tak zabawne, że nie raz śmiałam się w głos, czym zaskakiwałam moją rodzinę. Inteligentne rozmowy na temat relacji damsko - męskich były tutaj zagwarantowane. Rozprawka na temat długości męskiego członka może być inteligentna - i w tej książce właśnie taka była. Bohaterowie chociaż zachowywali się irracjonalnie, zdawali sobie z tego sprawę i wiedzieli, że trzeba nad sobą popracować, aby stworzyć dobry i długotrwały związek. Tak, to bez wątpienia seria, która mnie zaraziła swoim istnieniem i... Zabieram się za trzecią część.

Ksiazka warta przeczytania, czasami śmieszna a tekstyShopie mnie rozwaliły. Polecam serdecznie

Chciałam lekkiej, spokojnej lektury, aby usiąść w fotelu wieczorem i odpocząć po całym ciężkim tygodniu pracy i dokładnie to dostałam. Nie jest to jakiś wysokich lotów historia, ale ma wszystko co potrzebne jest romansom. Mamy dwoje bohaterów, którzy w sobie się zakochują i w czasie tych wszystkich fruwających serduszek między nimi jest wiele niepewności, wiele sytuacji, które wskazują jak rozwija się dana relacja, ale również drugoplanowi bohaterzy świetnie odnajdują się w tej historii. Dla każdego jest odpowiedni moment by się pojawił i coś ważnego powiedział.

Akurat to jest drugi tom, pierwszego nie miałam jeszcze możliwości przeczytać, ale jestem pewna, że lepiej czytać po kolei wszystkie książki, bo wiele poruszanych tematów jest, które odzwierciedliły się na bohaterach w pierwszej części. Dlatego jeśli zamierzacie sięgnąć po te części to czytajcie od pierwszego tomu.

Nie jest to jakaś wymuskana, wyszukana książka, ale naprawdę dobrze się przy niej bawiłam, a przede wszystkim wiem, że to nie był stracony czas.

Szybko się czyta, szybko można polubić głównych bohaterów, ale tak naprawdę wszystkie osoby, które są najbliżej Gabriela i Sophie. Uwielbiam przekomarzania się całej grupy, ale przede wszystkim jak świetnie autorka ukazała przyjaźń, ale i miłość całego zespołu, jak są z sobą zżyci i jak wiele dla siebie znaczą.

Bardzo lekka i zabawna powieść. Czyta się mega przyjemnie. Główni bohaterowie do pokochania od pierwszych stron, chciałabym mieć taką przyjaciółkę jak Sophie. Uwielbiam ich sarkazm i poczucie humoru. Mogłabym o nich czytać i czytać. Fabuła jest przewidywalna, od razu wiadomo jak się skończy, ale to nie wada, bo właśnie takiego zakończenia od początku się oczekuje. Świetny gorący romans.

Dużo humoru i bohaterka z ciętą ripostą. Polecam na umilenie wieczoru😉

Dużo humoru i bohaterka z ciętą ripostą. Polecam na umilenie wieczoru😉

Lekka, przyjemna, seksowna i gorąca książka, idealna na wakacyjny czas. Jeśli lubicie muzyczne klimaty to tym bardziej ta seria jest dla was, chociaż jak dla mnie tej całej otoczki muzycznej i tak było trochę za mało 😆

"Niegrzeczny manager" chwycił mnie za serducho postacią Gabriela, jego poważnym, chłodnym, zdystansowanym zachowaniem, aczkolwiek tak bardzo potrzebującym ciepła i uczucia, oraz sarkastycznym humorem, który bardzo lubię.

Polecam!

Oh jeszcze lepsza niż pierwsza część ❤️

Oh jeszcze lepsza niż pierwsza część ❤️

Zabawna, lekka i przyjemna lektura. Teksty Sophie rewelacyjne momentami płakałam ze śmiechu. Polecam.

Kristen Callihan Niegrzeczny manager Zobacz więcej