Spętane pożądanie

Okładka książki Spętane pożądanie Jasmin Eden
Okładka książki Spętane pożądanie
Jasmin Eden Wydawnictwo: Edipresse Kolekcje Sp. z.o.o. Cykl: Oblicza Namiętności (tom 24) Seria: Oblicza Namiętności literatura obyczajowa, romans
Oblicza Namiętności (tom 24)
Oblicza Namiętności
Gefesselte Lust
Edipresse Kolekcje Sp. z.o.o.
2020-01-01
2020-01-01
Anna Just

To jest dobry materiał na naprawdę solidną, pełnometrażową, trzystustronnicową powieść. Tutaj, jak to w książkach tego pokroju - sam szkielet. Czytadełko na dwie godziny, ale naprawdę z ogromnym potencjałem.
Zdecydowanie przeczytałabym "pełną" książkę na bazie "Spętanego pożądania"

Zdecydowanie przeczytałabym "pełną" książkę na bazie "Spętanego pożądania"

W tym tomie akcja jest rozłożona w czasie, bohaterka nie wskakuje do łóżka bohatera przy pierwszym spotkaniu. Znajomość rozwija się powoli i zaczyna od umowy pomiędzy kobietą a mężczyzną. Mamy zabawę ze sznurami i wizję erotycznej sesji fotograficznej, ale też działającego na wielką skalę oszusta. Dodatkowy wątek ubarwia ten romans.

Wszystkie książki z tej seri są dla mnie na raz, takie romansidło na szybko, na pewno bym do tych książek nie wracała, ale jak już są to je przeczytam, mimo wszystko wiem jak się każda zakończy, są bardzo przewidywalne.

• Cykle 👾
  • Reszta

Dodaj cytat z książki Spętane pożądanie